Щоб позбутися проблеми намерзання льоду, спочатку треба розморозити та почистити морозильну камеру.
Якщо правильно доглядати за морозилкою, то ви проводитиме розморожування один-два рази на рік, а не кожного місяця.
Лайфхак із сіллю
Щоб швидко розморозити холодильник, використовуйте гарячу воду й соляний розчин. Для цього потрібно помістити пляшки з гарячою водою всередину морозильної камери. А потім приготуйте розчин: у склянці води розмішайте дві столові ложки солі. Потім цю суміш перелийте до пляшки з пульверизатором і рівномірно обробіть нею стінки морозильної камери.
Лід почне відпадати від стінок через кілька хвилин. Його потрібно акуратно зібрати, щоб не пошкодити стінки морозилки.
Після розморожування подбайте про дезінфекцію морозильної камери, особливо якщо там зберігається м'ясо. Для цього можна використати хлоргексидин, просто обробіть ним суху поверхню камери після миття.
Для чого гліцерин
Щоб лід не намерзав у морозильній камері, після процедури розморожування, миття та дезінфекції на суху поверхню нанесіть тонкий шар гліцерину. Зробити це можна ватним диском, змоченим в цій рідині.
Гліцерин створить тонку плівку і захистить вашу морозилку від швидкого утворення крижаного наросту.
Перевіряємо герметичність морозильної камери
Зробити це можна за допомогою паперового листа. Візьміть лист, відкрийте дверцята морозилки, вставте його між дверцятами і закрийте їх. Після чого, витягніть лист звідти.
Папір не повинен легко вислизати з-під закритих дверцят морозилки. Якщо це сталося, то камера вашого холодильника негерметична. Викликайте майстра і усувайте цей недолік.