Алое, яке також називають сторічником, дуже популярне серед любителів кімнатних рослин. Користь цієї рослини була доведена уже не одним поколінням, передають Патріоти України.
Її використовують як для лікування недуг та зміцнення імунітету, так і в косметології та інших галузях. При цьому перші згадки про використання алое у лікувальних цілях зустрічаються ще у період 2 тисячі років до нашої ери.
Алое має безліч корисних властивостей:
Крім цього, така рослина багата на вітаміни, залізо та мінеральні солі, а в косметиці може мати ефект сповільнювання старіння.
Ця поширена рослина може допомогти, якщо людина захворіла грипом або ангіною – можна зробити алое додатковим засобом у межах інших методів лікування. Також його можна застосовувати для лікування стоматиту.
Крім цього, розрізаний листочок рослини можна прикладати до ран або несерйозних опіків, щоб пришвидшити їхнє заживання.
Через велику кількість корисних речовин у його складі алое застосовують також під час виготовлення косметики. Ця рослина першочергово має дуже хороший вплив на шкіру – розгладжує її, зволожує і дарує їй еластичність. Саме тому такий цінний інгредієнт можна часто зустріти у складі кремів, масок, скрабів тощо.
Проте, незважаючи на усі свої цінні властивості, декому алое може нашкодити. Так, його не можна використовувати:
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...
Антиоксиданти - це природні сполуки, які нейтралізують вільні радикали, захищаючи наші клітини від пошкоджень. Надлишок вільних радикалів може спричинити запалення, передчасне старіння та розвиток хронічних хвороб, таких як серцево-судинні захворювання...