Майже усі їх роблять: Чотири головні помилки під час миття посуду

Користувач китайського порталу WeChat перерахував чотири головні небезпечні помилки під час миття посуду. За його словами, такі процедури провокують розмноження бактерій і ще більше забруднюють кухонне начиння, передають Патріоти України.

Експерт стверджує, що на брудній губці мешкають 19 видів патогенів, серед яких смертельно небезпечні – кишкова паличка, сальмонела, золотистий стафілокок та кандида біла. За словами користувача WeChat, за один тиждень на новій губці легко накопичується до 2,2 мільярда бактерій, які можуть спричинити різні захворювання. Тому її потрібно регулярно змінювати.

Також експерт рекомендує користуватися кількома губками окремо для кожної поверхні. Їх важливо висушувати, провітрювати, регулярно обдавати окропом, а також міняти щонайменше раз на два тижні.

Ще одне правило – не складати брудні тарілки стопкою одна на одну. Таким чином забруднюється дно посуду, що збільшує час його миття. Насамперед користувач WeChat радить промити менш брудний посуд і окремо очищати ємності з-під сирого м'яса.

Важливо зливати воду і витирати чисте кухонне начиння насухо перед тим, як скласти його в шафу. Це правило експерт аргументує тим, що у залишках води розмножаться бактерії, а якщо вода застоюється у металевому посуді, то його покриє іржа.

І насамкінець, користувач WeChat рекомендує дезінфікувати столові прилади. Достатньо прокип'ятити їх протягом десяти хвилин.

Як швидко нарізати цибулю на ідеально рівні кубики: Простий лайфхак від британського шеф-кухаря (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 13:10

Багато так званих фудхаків істотно полегшують життя. Цибулю легко перетворити на ідеально рівні кубики, якщо знати один лайфхак, передають Патріоти України. Про лайфхак із швидкої нарізки цибулі пише видання Express. Професійні секрети розкрила британ...

Кому не можна їсти червоне м'ясо: Лікар розповів, що буде з організмом

понеділок, 3 жовтень 2022, 12:56

Всі ми любимо смачно поїсти і не завжди це правильна їжа. Всім відомо, що чіпси, сухарики, занадто гостра їжа, жирна або смажена може нашкодити нашому організму, передають Патріоти України. Лікар-дієтолог Роксана Ехсані зазначила, що червоне м'ясо підв...