Мало хто знає, що медова вода неймовірно корисна для нашого організму. Хочу вам розповісти, як зробити таку воду, як її вживати і про корисні властивості, передають Патріоти України.
Медова вода покращує обмін речовин, виводить з організму шлаки і токсини, допомагає схуднути, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, печінки, тонізує і відновлює організм. Ще вона відмінно зміцнює імунітет: що особливо важливо. Застосовується як профілактичний засіб для зміцнення судин, серця, нирок і сечового міхура.
Медова вода позбавить від болю в горлі, від кашлю, від захворювань в порожнині рота. Такий напій за своїм складом близький до плазми, тому всі корисні речовини швидко всмоктуються в клітини крові. Нічого складного в приготуванні води з медом немає, але існує кілька нюансів, які обов’язково треба враховувати.
Беремо один стакан чистої води: наприклад, джерельної або фільтрованої, обов’язково кімнатної температури. Воду кип’ятити не можна, вона повинна бути сирою !!!
У склянку води кладемо чайну ложку натурального меду, ретельно розмішуємо до повного розчинення. Якісний мед повністю розчиняється, не дає осаду, і вода при цьому залишається прозорою.
Порада. Мед беріть в залежності від того, що будете лікувати. Наприклад, квітковий мед найкраще допомагає при простудних захворюваннях, а гречаний мед містить велику кількість заліза.
Воду необхідно робити безпосередньо перед тим, як вживати. Випивати натщесерце, за 20-30 хвилин до першого прийому їжі (сніданку).
Якщо є бажання, додайте трохи лимонного соку або покладіть в стакан часточку лимона: напій стане ще корисніший.
Якщо медова вода потрібна вам для схуднення, тоді додайте в неї корицю або яблучний оцет. Якщо випивати воду за 2 години до сну, то заснути зможете набагато швидше.
Медова вода стане також відмінним засобом догляду за обличчям – це поліпшить стан шкіри. Протипоказання: при діабеті та алергії на мед приймати медову воду заборонено.
Медова вода – це не панацея від усіх бід, але при регулярному прийомі ви помітите помітне поліпшення загального стану організму.
Матеріали носять ознайомчий характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...