Щоб швидко розігріти їжу, всі використовують дуже зручну і просту мікрохвильову піч. Але потрібно пам'ятати, що не всі продукти можна розігрівати в ній, а ще потрібно знати, як правильно мити, щоб вона не згоріла і служила довго.
Редакція FoodOboz ділиться корисними порадами, чим категорично не можна мити мікрохвильову піч і, що в ній не можна готувати та гріти.
Поради від експертів:
1. Не заливайте водою нагрівальні елементи, щоб почистити мікрохвильову піч від нагару, використовуйте мінімум рідини.
2. Не застосовуйте меламінові або металеві губки, які можуть завдати шкоди "начинкам" НВЧ.
3. Не можна використовувати миючі засоби, що містять абразивні (чистячий порошок) та отруйні речовини. Вони можуть роз'їсти поверхню мікрохвильової печі.
Що не можна гріти в мікрохвильовій печі:
1. Не можна включати мікрохвильову піч порожньою.
2. Не можна користуватися металевим посудом та посудом з металевим напиленням або малюнком.
3. Не можна готувати продукти більше за вказаний час. Дотримуйтесь інструкцій, інакше ваша страва загориться. Тверді продукти перед приготуванням слід проткнути виделкою або зубочисткою, щоб вони не вибухнули всередині мікрохвильової печі.4. Не можна готувати перші страви, а також не можна використовувати піч для смаження продуктів в олії, тому що контролювати температуру в такому випадку дуже складно і є великий ризик того, що олія загориться.
5. Не можна варити яйця в мікрохвильовій печі.
6. Не можна розігрівати продукти у закритих банках, зокрема консерви – можуть вибухнути.
Їжа впливає на роботу мозку, підтримуючи або погіршуючи пам’ять та когнітивні функції. Зокрема, додавання до раціону ягід журавлини може сприяти збереженню гостроти розуму та підтримки мозку у зрілому віці, передають Патріоти України. Про це свідчить д...
Багато хто відкриває їх, щоб барабан висохнув всередині. Але, виявляється, так робити не варто, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Часто після того, як завершується прання, дверцята пральної машини залишають відчиненими. Вважається, що та...