Пластикові вікна стали важливим надбанням комфортного життя в оселі. Вони добре поглинають шум з вулиці, прекрасно захищають від вітру, можуть утримувати тепло в приміщенні. Проблема полягає в тому, що всі переваги можуть супроводжуватися створенням калюж на підвіконні від конденсату, передають Патріоти України.
Надмірна волога з’являється в період, коли на вулиці холодно, а в приміщенні є опалення. Перепад температури створює відповідний ефект конденсату. Це тягне за собою виникнення цілого ланцюжка проблем у вигляді плісняви, поганого запаху, подальшої боротьби з цими негативними явищами та ін.
Хімічні засоби немає сенсу використовувати. Оскільки проблема полягає в перепадах температури, вони безсилі. Найдієвіший спосіб боротьби — це сіль крупного помелу. Насипте її в контейнери або інші ємності та поставте на підвіконня.
Суть полягає в тому, що сіль відмінно всотує вологу. Це допоможе зменшити її кількість, тож вікна будуть значно сухішими. Якщо сіль стала кам’яною, не поспішайте її викидати. Покладіть на деко, просушіть в духовці та поставте назад на підвіконня. Тепер ваші вікна точно будуть захищені від зайвої вологи в холодний період року.
Попри те, що ″перевзування″ автомобіля зі зміною сезону — необхідна процедура, їзда на зимових шинах протягом усього року — поширена практика серед водіїв. Однак експерти та фахівці з безпеки дорожнього руху не рекомендують цього робити, передають Патр...
Втрата свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорта) за кордоном може стати серйозною проблемою для автовласника. Однак навіть у такій ситуації існують шляхи вирішення, які дозволяють відновити документ та продовжити користування автомобі...