Пластикові вікна стали важливим надбанням комфортного життя в оселі. Вони добре поглинають шум з вулиці, прекрасно захищають від вітру, можуть утримувати тепло в приміщенні. Проблема полягає в тому, що всі переваги можуть супроводжуватися створенням калюж на підвіконні від конденсату, передають Патріоти України.
Надмірна волога з’являється в період, коли на вулиці холодно, а в приміщенні є опалення. Перепад температури створює відповідний ефект конденсату. Це тягне за собою виникнення цілого ланцюжка проблем у вигляді плісняви, поганого запаху, подальшої боротьби з цими негативними явищами та ін.
Хімічні засоби немає сенсу використовувати. Оскільки проблема полягає в перепадах температури, вони безсилі. Найдієвіший спосіб боротьби — це сіль крупного помелу. Насипте її в контейнери або інші ємності та поставте на підвіконня.
Суть полягає в тому, що сіль відмінно всотує вологу. Це допоможе зменшити її кількість, тож вікна будуть значно сухішими. Якщо сіль стала кам’яною, не поспішайте її викидати. Покладіть на деко, просушіть в духовці та поставте назад на підвіконня. Тепер ваші вікна точно будуть захищені від зайвої вологи в холодний період року.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...