Інколи нам важко відмовити собі у солодкому і хоча одне тістечко, навряд зможе сильно зашкодити організму, проте все ж слід бути обачними. Уникайте висококалорійних десертів з магазину, оскільки вони містять багато цукру та мають низьку поживну цінність, передають Патріоти України.
Це важливо, оскільки контроль над споживанням доданого цукру допоможе вам підтримувати здоров'я та довголіття. Як прожити довге життя, насолоджуючись смачними та корисними десертами, розповіли в Eat This, Not That.
Зв’язок цукру із хронічними захворюваннями
Скорочення споживання оброблених харчових продуктів та цукру, може допомогти зменшити запалення в організмі, що важливо для запобігання багатьом хронічним захворюванням. Доданий цукор швидко засвоюється та підвищує рівень цукру в крові, після чого він різко падає, що викликає голод. Таким чином, постійне вживання може призвести до збільшення ваги, підвищення тригліцеридів, розвитку ожиріння, діабету 2 типу та появи карієсу.
Обирайте натуральні джерела цукру, щоб зменшити ці ризики та будьте обережні, адже додані цукри є у багатьох продуктах, включаючи ті, які вважаються здоровими. Фрукти та овочі містять природний цукор — фруктозу, яка приносить користь організму. І хоча її теж слід споживати в межах розумного, вона набагато краща за додані цукри.
Про що варто пам’ятати, вирушаючи до магазину?
Уникайте продуктів із високим вмістом цукру, таких як газовані напої та цукерки, оскільки вони не містять поживних речовин та містять лише порожні калорії. Газовані напої підвищують ризик розвитку хвороб, таких як діабет і серцево-судинні захворювання, а регулярне вживання цукерок може призвести до збільшення ваги та проблем зі здоров’ям, оскільки вони викликають швидке підвищення цукру в крові. Здоровіша альтернатива — обирати продукти з більшою поживною цінністю.
Як насолоджуватись солодощами без загрози для здоров’я?
Не відмовляйтеся від десертів, адже важливо насолоджуватися улюбленими смаколиками. Обирайте здорові десерти або готуйте їх самостійно. Контролюйте порції, оскільки невеликий десерт може бути корисним, за умови, якщо він не порушує ваші фітнес-цілі. Зокрема, темний шоколад містить антиоксиданти, які є корисними та необхідними для життя.
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...