Всім відомо, що горіхи корисні, незалежно від типу - волоські горіхи, мигдаль, фісташки, кешью, пекан, адже кожен вид горіхів сповнений поживних речовин, передають Патріоти України.
У статті Eat this розкривається, що ж буде з вашим організмом, якщо їсти горіхи кожен день
Це важливо, оскільки продукти, багаті антиоксидантами, можуть допомогти захистити здорові клітини від пошкодження вільними радикалами в організмі.
Щоб підвищити рівень поживних речовин і знизити рівень холестерину, досить замінити всього лише 15% м'яса волоськими горіхами
Горіхи корисні для здоров'я мозку, оскільки вони багаті необхідними поживними речовинами, такими як омега-3 жирні кислоти, антиоксиданти та вітамін Е, які можуть допомогти захистити клітини мозку від стресу та запалення.
Ряд досліджень підтвердив, що вживання двох-трьох столових ложок горіхів в день значно знижує симптоми депресії. Причинами цього є амінокислотний профіль горіхів, корисний для мозку, а також омега-3 жирні кислоти, які мають нейропротекторну дію.
Ключем до насичення від їжі є включення клітковини, жирів і білків. Горіхи мають величезну поживну цінність, оскільки містять всі три компоненти: жир, клітковину і білок.
Горіхи, особливо мигдаль, багаті вітаміном Е, який діє як антиоксидант і захищає клітини від окисного стресу, що, в свою чергу, допомагає зменшити запалення.
Важливою частиною корисної для серця дієти є включення більшої кількості продуктів, багатих мононенасиченими та поліненасиченими жирами. Горіхи багаті обома і є особливо хорошим джерелом поліненасичених жирів, відомих як омега-3.
Раніше дієтологи розповіли, що станеться з вашим тілом, якщо будете є масло щодня.
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...