Бульйон відомий своїми "лікувальними" та зігрівальними властивостями, саме тому його часто вживають при простуді чи ГРВІ. І справді, курячий бульйон містить чимало вітамінів групи В, які допоможуть хворому, але чи всі складники будуть безпечними для ураженого організму.
Попри значні переваги, улюблений курячий жирний суп має і низку недоліків.
Головна і, напевне, єдина перевага бульйону – він допомагає швидко набрати жирову тканину, що спрацює, якщо ви довго хворієте, ослаблені, виснажені або відновлюєтеся після травми.
Часто приготування дієтичного бульйону перетворюється у наваристий жирний суп. Не допоможе вам швидше одужати страва з використанням курчати бройлера або обсмажені на олії інгредієнти. З використанням шкідливого м'яса ви ризикуєте отримати суп з хімічними додатками, які колись були в організмі тварин. Не допоможе навіть тривале приготування, але це ще далеко не всі "сюрпризи".
Під час приготування у суп переноситься все найшкідливіше з м'яса та кісток, тож із наваристим бульйоном ви споживаєте не дуже корисні пурини. Вони підвищують рівень сечової кислоти, що зумовить сечогінний ефект та може призвести до зневоднення. Разом з цим збільшується концентрація сечової кислоти, що навряд чи потішить ваші суглоби.
Кімнатні рослини з великим гладеньким листям корисно натирати шкірочкою з банана, адже вона містить калій, кальцій, азот, магній та інші поживні речовини, передають Патріоти України. Можна зробити настоянку для вазонів. Для цього шкірку 1 банана залива...
На які проблеми зі здоров’ям можуть вказувати сухі губи, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Якщо проблема сухості губ не минає протягом декількох днів, а також супроводжується іншими симптомами — спрагою, слабкістю й лущенням шкіри, лікарі...