Бульйон відомий своїми "лікувальними" та зігрівальними властивостями, саме тому його часто вживають при простуді чи ГРВІ. І справді, курячий бульйон містить чимало вітамінів групи В, які допоможуть хворому, але чи всі складники будуть безпечними для ураженого організму.
Попри значні переваги, улюблений курячий жирний суп має і низку недоліків.
Головна і, напевне, єдина перевага бульйону – він допомагає швидко набрати жирову тканину, що спрацює, якщо ви довго хворієте, ослаблені, виснажені або відновлюєтеся після травми.
Часто приготування дієтичного бульйону перетворюється у наваристий жирний суп. Не допоможе вам швидше одужати страва з використанням курчати бройлера або обсмажені на олії інгредієнти. З використанням шкідливого м'яса ви ризикуєте отримати суп з хімічними додатками, які колись були в організмі тварин. Не допоможе навіть тривале приготування, але це ще далеко не всі "сюрпризи".
Під час приготування у суп переноситься все найшкідливіше з м'яса та кісток, тож із наваристим бульйоном ви споживаєте не дуже корисні пурини. Вони підвищують рівень сечової кислоти, що зумовить сечогінний ефект та може призвести до зневоднення. Разом з цим збільшується концентрація сечової кислоти, що навряд чи потішить ваші суглоби.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...