Коли на вулиці мінусова температура, завести машину може бути складно. Стається це через переохолодження двигуна та інших його систем, передають Патріоти України.
Щоб уникнути можливої шкоди для автомобіля, потрібно знати, як правильно його заводити. Не допускайте цих 4 розповсюджених помилок, і ваша машина скаже "дякую".
Коли на вулиці -20 чи навіть -10, потрібно бути обережним, коли повертаєш ключ в замку запалювання. Ця невелика помилка може коштувати вам дорогого ремонту.
Річ у тім, що автомобілісти, які сіли в холодну машину, відразу запускають стартер. Треба увімкнути лише запалювання. Через кілька секунд, коли індикатори на панелі приладів згаснуть, можна повертати ключ. Цей час потрібен бортовому комп’ютеру автомобіля для того, щоб отримати інформацію з датчиків. Тоді автомобіль обирає потрібний алгоритм подачі палива і системи будуть прогріватися оптимально.
Також часто водії, коли заводять автомобіль, забувають натискати педаль зчеплення. Це потрібно робити обов’язково, щоб відключити КПП від мотора. Якщо цього не зробити, працюватиме не лише колінвал мотора, але й шестерні трансмісії. Вони змащені моторною оливою, яка при мінусових температурах загущується. Це сильно збільшує навантаження на двигун та трансмісію.
Якщо двигун автомобіля не заводиться, багато водіїв допускаються таких розповсюджених помилок: тиснуть педаль газу і постійно крутять ключем у замку запалювання. Першої із них не можна робити категорично, адже так свічки просто заливаються паливом.
Повертати ключ у стартове положення можна не більше п’яти разів, тримаючи до 10 секунд. Якщо машина все одно не заводиться, треба знайти причину цього, а не продовжувати ламати системи.
З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...
Полуниця – улюблений фрукт, як дітей, так і дорослих. Для того, щоб виростити її вдома, треба знати кілька нюансів. Наприклад, варто удобрювати її тричі на рік, щоб вона давала гарні плоди. Це пов’язано з тим, що полуниця зазвичай росте кілька років пі...