Навіщо класти використаний чайний пакетик у холодильник - лайфхак, який здивує

Якщо побувавши у когось в гостях ви випадково побачите чайний пакетик в холодильнику, не спішіть дивуватися. Дехто може подумати, що таким чином його/ її знайомі просто економлять і збираються використати цей пакетик повторно для заварювання чаю. Але не варто робити поспішних висновків, адже причина такої несподіваної знахідки у холодильнику зовсім інша, передають Патріоти України.

Багато кому хоча б раз у житті доводилося шукати спосіб, як прибрати запах з холодильника. Навряд чи у когось є багато холодильників окремо для кожного виду продуктів. А так як кожен продукт має свій, часто досить сильний запах, то з часом у холодильник стає неможливо зазирнути, не поморщивши носа.

Звичайний використаний пакетик від чаю може допомогти позбутися неприємних запахів. Такий пакетик добре вбирає запах у холодильнику. Але для цього його спочатку потрібно добре висушити після використання, а потім покласти на блюдечко, яке поставити всередину побутового прибору.

Для кращого ефекту можна поставити кілька чайних пакетиків у різних місцях холодильника – тоді неприємні запахи вам точно будуть не страшні. Пакетики потрібно регулярно змінювати.

Чим можна прибрати неприємний запах з холодильника

Є ще кілька дієвих способів, якими можна вирішити цю поширену проблему. У списку того, що можна покласти в холодильник, щоб не було запаху, є наступні засоби:

  • сіль,
  • сода,
  • кава,
  • цукор,
  • активоване вугілля (перед використанням розтовкти у порошок).

Це справді працює! Як позбутися неприємного запаху зі взуття у спеку - дієвий літній лайфхак

середа, 31 травень 2023, 7:30

Влітку проблема неприємного запаху зі взуття набуває глобального масштабу. Спека провокує потіння та розмноження бактерій. Взуття та шкарпетки починають настільки різко пахнути, що іноді навіть соромно роззутися, передають Патріоти України. Можна викор...

Не робіть цю помилку! Чому не можна витирати поверхні папером

середа, 31 травень 2023, 7:12

Деякі поверхні категорично не можна витирати папером. І не тільки тому, що існують народні забобони, зокрема щодо столу. Є також об’єктивні помилки, про які варто знати, передають Патріоти України. Паперові серветки лише здаються ніжними та м’якими, на...