Навіщо на співбесіді пропонують каву - хитрий тест від роботодавців

Співбесіда - це нелегкий процес для кандидата, тому що необхідно показати всі свої сильні якості та справити гарне враження на керівника. Але перевіряти людину можуть не тільки за допомогою питань, але й використовуючи різні хитрі способи, передають Патріоти України.

Видання New York Post опублікувало цікавий тест, щоб визначити, чи підходить кандидат на посаду. Для цього знадобиться лише чашка кави.

Колишній директор Xero Australia Трент Іннес пояснив, як працює цей метод. Проводячи співбесіду, людині показують весь офіс та кухню, і пропонують каву. Кандидат під закінчення розмови може залишити чашку у кабінеті або віднести на кухню та помити її.

За словами Трента, такий секретний трюк допомагає побачити те, ким ви є і який ви працівник.Якщо ви помили чашку та поставили її на місце, то ви успішно пройшли випробування.

"Це просто підтвердження того, що вони дійсно впишуться в культуру всередині компанії Xero і будуть робити те, що потрібно. Лише 5 з 10% провалили тест, оскільки не несли свої чашки назад на кухню", – сказав Трент. Також письменниця Вікторія Девайн поділилась своїм способом перевірки кандидатів.

"Якщо ви хочете надіслати своє резюме, то на сайті можна знайти детальну інструкцію. Вам потрібно використовувати електронну адресу, яка вказана внизу цього оголошення, і адресувати її Вікторії, а також надіслати електронний лист безпосередньо разом із супровідним листом", – сказала Девайн.

Якщо кандидати подадуть заявку без дотримання вимог, то її навіть не буде розглянуто, тому що вже видно, як працівник буде ставитись до поставлених завдань.

Людей, які прийшли влаштовуватись на роботу часто починають перевіряти з самого входу в офіс. Якщо ви зневажливо будете ставитися до персоналу, то можете не розраховувати на цю посаду.

Наприклад, один кандидат навіть не звернув увагу на портьє. Він не привітався та не спробував підтримати розмову, коли до нього заговорили. Насправді портьє – це жінка, яка працює менеджером з найму. Після цього вона передзвонила кандидату і пояснила, що кожна людина в команді цінна і варта поваги, а він це проігнорував.

Буде дуже смачно! Золоте правило, яке зробить вашу смажену картоплю надзвичайно хрусткою

вівторок, 5 березень 2024, 14:50

Основна задача під час приготування смаженої картоплі - зробити її надзвичайно хрумкою. Для цього господині використовують різноманітні хитрощі, передають Патріоти України. А нещодавно Мері Беррі, у своїй кулінарній книзі "Любов готувати" розказала пр...

Особливо актуально навесні: Психологи розповіли, як не зірватися під час дієти

вівторок, 5 березень 2024, 14:09

Багатьом знайоме відчуття дієтичної туги, коли ви довго обмежували себе в їжі, щоб схуднути. Це важко подолати бажання - обов'язково з'їсти щось із заборонених продуктів. Навіть емоційно дієта сприймається як позбавлення задоволення і навіює почуття ту...