Найзатребуваніший продукт, який їдять усі - хліб. Варто зазначити, що фахівці радять їсти не білий, а саме житній, він вважається корисним. Але треба знати, що його не рекомендують людям із кислотозалежними захворюваннями: гастритами, виразковими хворобами, частково панкреатопатією, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz ділиться корисними порадами, де найкраще зберігати хліб, щоб він не зіпсувався та був свіжим та безпечним до 6 місяців.
1. Як не можна зберігати хліб
Якщо не хочете, щоб на хлібі утворилася пліснява, не загортайте її в поліетиленовий пакет. Краще загорніть хліб у паперовий пакет і потім тільки в поліетиленову або харчову плівку. Вологу, яка випаровуватиметься з хліба, поглине папір, і хліб залишиться свіжим та безпечним.
Дуже важливо – не загортати гарячий хліб у пакет, він одразу стане вологим! Дайте йому охолонути, потім загорніть у папір, а потім перекладіть у пакет.
2. Де найкраще зберігати хліб
Найкраще місце для зберігання хліба – не холодильник, а морозилка, але в холодильнику також можна його зберігати, але не потрібно його загортати у пакет, перекладіть у папір.
3. Як правильно зберігати хліб у морозилці
Хліб можна помістити в морозилку прямо в пакеті, а також можна перекласти в харчову плівку або фольгу.
Розморожувати хліб із морозилки краще за кімнатної температури!
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...
Відеоігри міцно увійшли до життя сучасної людини. Це чудова можливість оцінити віртуальний світ, проаналізувати різні розробки, оцінити їхню якість, геймплей, графіку та переваги в цілому. Згодом із простої розваги гри перетворилися на змагання, коли у...