Період консервування помідорів у розпалі. Така заготівля дуже виручить взимку, коли потрібно вигадати закуску до картоплі або будь-якої каші. І на святковий стіл саме те, що треба. Але під час приготування такої закрутки багато навіть досвідчених господинь допускають помилки, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість про те, як не можна консервувати помідори. Врахуйте всього декілька наступних нюансів, щоб отримати вдалу заготівлю.
Погано помиті плоди
Перше, що обов'язково потрібно з робити з помідорами перед консервуванням, це добре їх помити. Лише ретельне очищення допоможе уникнути розповсюдженню бактерій. Тому навіть якщо плоди здаються вам чистими, промийте їх ще раз.
Не нехтуйте стерилізацією
Саме стерилізація банок гарантує те, що помідори будуть стояти у підвалі довгий час. Тому не варто вишуковувати рецепти, де упускається ця дія. Можна скористатись одним з наступних способів: у духовці, на парі або ж навіть у мікрохвильовці. Ємності потрібно прокип'ятити у воді протягом не менше 15 хвилин.
Не шкодуйте оцту
Оцет у маринад точно не можна додавати "на око". Це головний консервант, який найбільше впливає на якість консервованих плодів. Тому чітко слідкуйте за рецептурою. Наприклад, в маринад на 4 кілограми помідорів потрібно додати 2,5 столові ложки оцту 9%.
Не робіть маринад із сирої води
Маринад для помідорів потрібно готувати лише з кип'яченої води. До того ж, вона має бути не з під крану, а очищеною, з пляшки. Кипіти маринад має мінімум 5 хвилин.
Не кладіть щойно зірвану зелень
Зелень, яку зірвали для консервації, обов'язково потрібно обдати окропом. В жодному разі не можна викладати її в банки одразу, тому що є ризик розповсюдження бактерій.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...