Не робіть так! Консервація ніколи не вийде вдалою - найпоширеніші помилки, які все псують

Саме завдяки консервуванню взимку є можливість поїсти домашні овочі та фрукти. Дуже зручно відкрити баночку на якесь святкування або просто на обід до картоплі чи каші. Але закрутки не завжди виходять вдалими, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, чому консервація в бланках псується або вибухає. Ці помилки часто допускають навіть досвідчені господині.

Пошкоджені плоди

До підготовки плодів для консервування потрібно ставитись дуже відповідально. Обов'язково обирайте продукти без пошкоджень, дефектів, цвілі, добре промивайте і просушуйте. Гриби, наприклад, взагалі потрібно замочувати на декілька годин. Консервація має бути абсолютно стерильною.

Нестерильні ємності для консервування

Які б продукти ви не консервували – тара повинна бути стерильною. Перед тим, як викладати продукти у банку, поставте ємність у духовку за температури 130 градусів на 30 хвилин. Також можна помістити банки в каструлю з гарячою водою хвилин на 15.

Кришки поганої якості

Для консервування не можна використовувати стару кришку з минулих років. Під час зберігання закруток гума всередині може зіпсуватись. Тому не економте і придбайте нові кришки, щоб потім не довелось викидати консервацію.

Консервування продуктів, які вже деякий час лежать

Привчіть себе консервувати продукти одразу, а не залишати на потім. Чим довше плоди лежать – тим більше втрачають свою пружність, соковитість та свіжість, і консервація не вийде якісною.

Банка не до кінця закрита

Така проблема може виникнути через зіпсований ключ. Тому завжди потрібно переконатись в тому, що ви дійсно добре закрили банку з консервацією. Якщо всередину потрапить навіть мінімальна кількість повітря, є ризик того, що заготівля вибухне.

Як охолоджуватися кондиціонером без шкоди для здоров’я: Лікар дала українцям важливі поради

неділя, 14 липень 2024, 19:05

Спека погіршує роботу мозку, робить нас дратівливими та неуважними. Тому літо неможливо уявити без кондиціонера, якщо не вдома через постійні відключення світла, то хоча б в автомобілі, передають Патріоти України. Як правильно і без шкоди для здоров’я ...

Лише спробуйте! З цим маринадом куряче філе буде дуже соковитим

неділя, 14 липень 2024, 17:08

Не відмовляйтесь від філе, бо воно вам здається сухим. Насправді його можна смачно приготувати. Весь секрет полягає у маринаді. Про нього ми зараз і розкажемо. Він дуже простий, але ефект від нього фантастичний, передають Патріоти України. Для маринаду...