Саме завдяки консервуванню взимку є можливість поїсти домашні овочі та фрукти. Дуже зручно відкрити баночку на якесь святкування або просто на обід до картоплі чи каші. Але закрутки не завжди виходять вдалими, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість, чому консервація в бланках псується або вибухає. Ці помилки часто допускають навіть досвідчені господині.
Пошкоджені плоди
До підготовки плодів для консервування потрібно ставитись дуже відповідально. Обов'язково обирайте продукти без пошкоджень, дефектів, цвілі, добре промивайте і просушуйте. Гриби, наприклад, взагалі потрібно замочувати на декілька годин. Консервація має бути абсолютно стерильною.
Нестерильні ємності для консервування
Які б продукти ви не консервували – тара повинна бути стерильною. Перед тим, як викладати продукти у банку, поставте ємність у духовку за температури 130 градусів на 30 хвилин. Також можна помістити банки в каструлю з гарячою водою хвилин на 15.
Кришки поганої якості
Для консервування не можна використовувати стару кришку з минулих років. Під час зберігання закруток гума всередині може зіпсуватись. Тому не економте і придбайте нові кришки, щоб потім не довелось викидати консервацію.
Консервування продуктів, які вже деякий час лежать
Привчіть себе консервувати продукти одразу, а не залишати на потім. Чим довше плоди лежать – тим більше втрачають свою пружність, соковитість та свіжість, і консервація не вийде якісною.
Банка не до кінця закрита
Така проблема може виникнути через зіпсований ключ. Тому завжди потрібно переконатись в тому, що ви дійсно добре закрили банку з консервацією. Якщо всередину потрапить навіть мінімальна кількість повітря, є ризик того, що заготівля вибухне.
Якщо ви давно мріяли приготувати смачну піцу вдома, але не знали, з чого почати, ми готові поділитися з вами секретом ідеального тіста на сухих дріжджах. Цей рецепт ідеально підійде навіть для початківців, а результат вас приємно здивує, передають Патр...
Університет Кембриджа зробив справжній прорив у боротьбі з вічними хімікатами - PFAS, які роками накопичуються в організмі, провокують рак, безпліддя й вроджені вади, передають Патріоти України. Дослідники виявили, що певні кишкові бактерії «витягують»...