Важко знайти господиню, яка ніколи не займалася виготовленням котлет. Справа в тому, що ця м’ясна страва є неймовірно апетитною та поживною. Її люблять гурмани різного віку. І все ж любителі поїсти далеко не завжди задоволені домашніми котлетами, передають Патріоти України.
Страва виходить смачною не у всіх випадках. І найпоширенішою причиною кулінарної невдачі є додавання зайвих інгредієнтів. Про які продукти йдеться?
Звичка додавати яєчний компонент у котлетний фарш є у багатьох господарок. Особливо у представниць старшого покоління.
Однак у наш час, коли проблем із доступом до тих чи інших продуктів уже немає, а потреба в економії м’ясних інгредієнтів відпала, використовувати яйця безглуздо.
Справа в тому, що фарш із достатньою кількістю м’яса та помірною кількістю хліба не потрібно «скріплювати»: котлети не розпадуться на сковороді.
А от якщо в м’ясній основі все ж таки буде присутній яєчний інгредієнт, то страва може втратити соковитість і вийде «гумовою».
Деякі господині вважають, що додавання до фаршу цього напою сприятиме суттєвому покращенню смаку майбутньої страви.
Насправді страва, навпаки, може виявитися менш апетитною. Причина – поєднання молочного та м’ясного білків. Котлети, швидше за все, втратять м’ясний сік і стануть занадто жорсткими.
Тому від використання молока у фарші бажано відмовитись. А замочувати батон варто у простій воді.
Якщо ви хочете покращити смак котлет, то краще додати до м’ясної основи не молоко, а вершкове масло.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...