Важко знайти господиню, яка ніколи не займалася виготовленням котлет. Справа в тому, що ця м’ясна страва є неймовірно апетитною та поживною. Її люблять гурмани різного віку. І все ж любителі поїсти далеко не завжди задоволені домашніми котлетами, передають Патріоти України.
Страва виходить смачною не у всіх випадках. І найпоширенішою причиною кулінарної невдачі є додавання зайвих інгредієнтів. Про які продукти йдеться?
Звичка додавати яєчний компонент у котлетний фарш є у багатьох господарок. Особливо у представниць старшого покоління.
Однак у наш час, коли проблем із доступом до тих чи інших продуктів уже немає, а потреба в економії м’ясних інгредієнтів відпала, використовувати яйця безглуздо.
Справа в тому, що фарш із достатньою кількістю м’яса та помірною кількістю хліба не потрібно «скріплювати»: котлети не розпадуться на сковороді.
А от якщо в м’ясній основі все ж таки буде присутній яєчний інгредієнт, то страва може втратити соковитість і вийде «гумовою».
Деякі господині вважають, що додавання до фаршу цього напою сприятиме суттєвому покращенню смаку майбутньої страви.
Насправді страва, навпаки, може виявитися менш апетитною. Причина – поєднання молочного та м’ясного білків. Котлети, швидше за все, втратять м’ясний сік і стануть занадто жорсткими.
Тому від використання молока у фарші бажано відмовитись. А замочувати батон варто у простій воді.
Якщо ви хочете покращити смак котлет, то краще додати до м’ясної основи не молоко, а вершкове масло.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...