Не робіть так! Ці помилки в приготуванні овочів допускає кожен з нас

Експерти розповіли про найчастіші помилки в приготуванні овочів, які допускає практично кожен кулінар-любитель. Як правильно готувати овочеві страви, щоб не зіпсувати їх смак і користь - читайте нижче в нашому матеріалі. Про це пише Eat This, Not That, передають Патріоти України.

Овочі не можна готувати занадто довго

Так, тривала термічна обробка руйнує більшість корисних речовин, які містяться в овочах. Наприклад, при варінні такі водорозчинні мікроелементи, як рибофлавін, вітаміни В і С поглинаються водою, яку ми просто виливаємо. Псує овочі і фритюр. Адже шкода від жиру перекриває користь, яку ми можемо отримати з овочами.

Забудьте про соковидавлювач

Для тих, хто вважає овочевий сік дуже корисним, погані новини. Безумовно, це краще, ніж фритюр. Але пропускаючи овочі через соковидавлювач, ви викидаєте корисну клітковину, яка допоможе наситити вас, і дуже корисна для травлення. Доброю новиною тут буде те, що все ж корисні фітонутрієнти і макроелементи потраплять в організм. Але краще подрібніть овочі в блендері, а не в соковидавлювачі.

Найкорисніше ми часто викидаємо

В овочах найбільше користі в шкірці та інших частинах, які ми звикли відправляти в урну. Наприклад, в шкірці огірків, картоплі, стеблах і листках броколі міститься велика кількість унікальних і необхідних нашому організму речовин.

Оберіть рибку на картинці - і дізнайтеся, у чому полягає ваша слабкість

субота, 26 листопад 2022, 10:15

Всі ми не ідеальні, у кожної людини є свої слабкості. Саме через них нам деколи складно досягти бажаних результатів, успіхів у тій чи іншій діяльності. Пройдіть тест у картинці і дізнайтеся, в чому полягає ваша слабкість, передають Патріоти України. По...

Оберіть корону на картинці - і дізнайтеся, чим ви приваблюєте оточуючих

субота, 26 листопад 2022, 9:14

Характер кожної людини унікальний. Однак в кожному з нас є хороша риса, яка приваблює людей, але іноді ми самі можемо її не помічати, передають Патріоти України. Визначити вашу особливість, яка притягує оточуючих, допоможе психологічний тест. Подивітьс...