Познайомимося з однією шкідливою фразою, що видає бідне мислення людини, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Ця фраза проявляється у розмові з людиною, яка, на нашу думку, купила те, що нам здається дорогою, нераціональною, невигідною і т.д. У різних варіантах вона звучить приблизно так: «Я краще замість цього купив би собі...». Далі нами наводяться варіанти більш успішної покупки. У чому підступ цієї фрази? Чому її краще не казати?
По-перше, каверза в умовному способі. "Я б на твоєму місці". Вся річ у тім, що той, хто говорить цю фразу, не знаходиться на місці того, на чию адресу вона вирушає. А значить, «якби та якби, росли б у роті гриби». Особливо, якщо враховувати, що кожна людина має свій власний життєвий шлях. Дуже некруто зі своїм статутом шастати чужими монастирями.
По-друге, ця фраза містить у собі маніпуляцію "Знецінення". Коли ми міркуємо у подібному стилі, ми засуджуємо та заперечуємо вибір співрозмовника. Як відомо, знецінення в принципі негативно позначається на наших стосунках із будь-ким. Людина з багатим мисленням не знецінюватиме навколишніх.
По-третє, у контексті сенсу «я краще замість цього купив би щось дешевше / вдвічі більше, але економніше», ця фраза підкреслює внутрішній орієнтир людини на бідний спосіб життя. У буквальному значенні слова. Успішні і багаті люди думають зовсім іншими категоріями і зовсім по-іншому ставляться до дорожчих покупок. Особливо якщо вони купують щось дороге не на останні гроші. Добра вам і гарного настрою!
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...