Червоне м’ясо є досить складним у приготуванні, оскільки найменша помилка призводить до того, що продукт стає сухим та несмачним. Тому важливо дотримуватися всіх попередніх етапів підготовки. Які помилки найчастіше призводять до того, що м’ясо стає сухим.
Якщо ви хочете, щоб м’ясо в супі розварилося, стало м’яким і соковитим, вам доведеться виварювати його не менше 1,5 годин. В іншому випадку воно залишиться жорстким, а сам бульйон не буде класично наваристим.
Не можна просто взяти і покласти м’ясо на сковорідку без попереднього маринування – інакше воно виходить сухим та несмачним. Тому хоча б на 1 годину залишайте продукт маринуватися.
Щоб м’ясо вийшло соковитим, смажити його потрібно на розпеченій сковороді та за високої температури. Також варто пам’ятати, що найкращим варіантом для м’яса є сковорідка для гриля.
Вона витягує всі соки з м’яса, тому не варто дивуватися, що страва вийшла не такою, як вам хотілося. Солити м’ясо краще лише після того, як воно приготувалося.
Остання помилка – це намагатися з’їсти м’ясо відразу після його приготування. Страва повинна охолонути, щоб усі соки вляглись по місцях, просочивши волокна.
11 квітня за новим стилем вшановують пам'ять священномученика Антипа Асійського, мученика Мартиніана і святого Калініка Черніцького. За старим стилем у сьогодні згадують священномученика Марка, єпископа Арефусійського. У народі свято 11 квітня було від...
Після 70 років люди часто помічають зміни у своїх когнітивних здібностях. Одним зі способів підтримати ясність думок є скорочення споживання певних продуктів, які можуть шкодити функціям мозку, передають Патріоти України. Дієта, багата антиоксидантами,...