Якщо ви любите одразу придбати багато м'яса і покласти його у морозилку - вам обов'язково потрібно знати, як розморожувати продукт. Дуже часто, коли потрібно приготувати страву за невелику кількість часу, господині користуються різноманітними методами, щоб м'ясо швидко розтануло і стало пружним. Але не всі вони безпечні, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість про помилки, які найчастіше допускають під час розмороження м'яса. Якщо ви хочете їсти безпечний та смачний продукт – ніколи їх не допускайте.
Розморожування м'яса у гарячій воді
Якщо залити заморожене м'ясо гарячою водою – ви отримаєте дуже сприятливе середовище для розмноження шкідливих бактерій. Вода обов'язково повинна бути холодною або навіть крижаною. Продукт повністю збереже свою текстуру.
Розморожування м'яса в пакеті на верхній полиці холодильника
Коли м'ясо розморожується просто в пакеті, і ще й на верхній полиці холодильника – воно починає текти. Рідина розповсюджується по всій поверхні, забруднює сусідні продукти. Починає утворюватись неприємний запах. Тому попіклуйтесь про те, щоб м'ясо лежало у великій мисці, яку ви зможете поставити на нижню полицю холодильника.
Промивання м'яса перед розморожуванням
Якщо ви думаєте, що промивання позитивно вплине на розморожування м'яса – ви помиляєтесь. Шкідливі бактерій заразять усі поверхні, губку та раковину. Потім вони потраплять у їжу.
Розморожування м'яса за допомогою феном
Для швидкого розмороження м'яса господині часто використовують навіть фен. Але тепле повітря діє лише на верхню оболонку продукту. а всередині залишається лід. Вже потім. коли м'ясо опиниться на плиті, лід буде розтавати, а шкідливі бактерії почнуть активно діяти.
Повторне розмороження
Якщо ви розморозили м'ясо – намагайтесь приготувати одразу весь продукт, не кладіть його повторно у морозильну камеру. Під час повторного розморожування буде дуже багато бактерій. які завдадуть шкоди вашому організму.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...