У середньому українець споживає близько 270 яєць на рік. Попри таку популярність у світі все ще точаться дискусії щодо їхнього зберігання, передають Патріоти України.
Як повідомляє Mirror, у Британії яйця курей, яких вакцинували проти сальмонели, позначають знаком британського лева. Їх можна зберігати поза холодильником, якщо на вашій кухні температура нижче 20C. Такий продукт можна буде одразу опускати у окрім для приготування та безпечно їсти звареним некруто або недовареним.
Попри це, на думку експертів, найкраще місце для зберігання яєць – це все ще холодильник. Однак їх важливо дістати за 30 хвилин до використання, інакше через раптову зміну температури може тріснути шкаралупа, а у випічці їхні в’яжучі властивості будуть нижчими.
Агенство харчових стандартів радить зберігати цілі яйця в сухому прохолодному місці, найкраще в холодильнику, доки ви їх не використаєте. Також необхідно переконатися, що ви чергуєте запаси, щоб спочатку використовувати найстаріші яйця та не використовувати їх після терміну їх придатності.
Зберігати яйця в оригінальних коробках. Це запобігає їхньому пошкодженню, крім того, дата "вжити до" чітко позначена.
Водночас експерти рекомендують уникати відсіків для яєць, вбудованих у дверцята холодильника. Цей продукт найкраще зберігати в основній частині холодильника - позаду на середній полиці. Це пов'язано з тим, що температура вашого холодильника залишається найнижчою та найстабільнішою в цій зоні, на відміну від дверцят холодильника, які схильні до температурних коливань через регулярне відкривання.
Доктор Стюарт Фаррімонд також погоджується, що зберігати яйця в дверцятах холодильника зовсім не найкраще місце для них. За його словами, це може зіпсувати яєчні білки, коли вони збовтаються. Крім того, краще тримати їх подали від сирого м'яса та продуктів з різким запахом - яєчна шкаралупа пориста.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...