Не завжди корисний: Коли заборонено їсти кисломолочний сир, щоб не нашкодити організму

Кисломолочний сир - це дуже корисний продукт, у якому містяться важливі для організму вітаміни та елементи: В12, В2, А, а також фосфор, кальцій і натрій. Через це фахівці рекомендують їсти його хоча б 2-3 рази на тиждень. Водночас, залежно від того, у який період доби ви вживатимете сир, він може навіть нашкодити, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz зібрала інформацію та розповість, коли не можна їсти кисломолочний сир.

Коли не можна їсти сир?

Попри усі корисні властивості, даний продукт може погано засвоїтися організмом, якщо його з'їсти не у той час доби. Відтак, фахівці радять вживати кисломолочний сир та інші такого типу продукти до 16:00.

Річ у тім, що до їх складу входить молочний цукор, або лактоза, та молочний білок. Тож, вживаючи такі продукти у другій половині дня, ви ризикуєте отримати набряки та навіть підвищення жирової маси тіла.

Також варто пам'ятати, що не потрібно щоразу їсти кисломолочний сир з одним і тим же поєднанням. Це, якмінімум, може набриднути.

Для того, щоб уникнути цього, сир можна доповнити різними ягодами та фруктами. До прикладу, полуницею, яка містить вітамін С, чорницю, яка є джерелом магнію та фосфору тощо. Замість цукру у ролі підсолоджувача можна додати зовсім трохи меду. Яскравого смаку продукту надасть і кориця.

Хіти тижня. Народні прикмети на 22 листопада: Цього дня не варто дарувати квіти, випивати та позичати сусідкам сьогодні не варто позичати сіль і цукор, тим більше - гроші

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:05

Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...

Дещо в списку може здивувати! Названо продукти, які завдають довгострокової шкоди печінці

п’ятниця, 22 листопад 2024, 6:50

Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...