Кожен з нас намагається максимально уникнути неприємного запаху з рота. Ми відмовляємось від певної їжі та регулярно чистимо зуби, хтось навіть носить зубну пасту в сумочці, - це найкращі два способи профілактики неприємного подиху, передають Патріоти України.
Та варто звернути увагу, якщо ви довгий період часу відчуваєте неприємний запах з рота, попри всі проведені гігієнічні заходи, це може свідчити про щось інше.
Експерт зі здоров’я кишківника Chris Dubberley розповів читачам Express.co.uk про можливі причини затяжного несвіжого подиху. На жаль, це може бути сигналом про серйозні шлунково-кишкові розлади.
За словами спеціаліста, цей "виразний" запах часто спричинений сірководнем - це газ, який виробляють специфічні бактерії нашого кишківника. Його підвищений рівень може свідчити про такі проблеми, як запальні захворювання та синдром подразненого кишківника. Все це може пошкодити клітини товстої кишки, викликати дисбаланс, запалення та дискомфорт.
Вони знаходяться на задній частині язика та в горлі можуть викликати цей запах, коли розщеплюють білки. Якщо є проблеми зі здоров’ям, їхня активність підвищується, бактерії не в змозі ефективно розщеплювати білок, тож виникає характерний хімічний запах з рота.
Для того, щоб перевірити в домашніх умовах присутній він чи ні, просто оближіть зап’ясток, дайте йому трохи підсохнути, а потім понюхайте. Якщо присутній неприємний запах, це може бути ознакою високого рівня сірководню, що свідчить про глибші проблеми зі здоров’ям.
Основні симптоми запалення:
Якщо ви спостерігаєте у себе такі симптоми, то треба звернутись до лікаря і не займатись самолікуванням.
Якщо у вас:
Негайно викликайте швидку допомогу і не намагайтеся займатися самолікуванням. Подібні симптоми можуть призвести непоправних наслідків, навіть до смерті.
Його симптоми:
До інших причин неприємного запаху з ротової порожнини можна віднести, паління, зубну інфекцію, діабет, захворювання ясен, тонзиліт та недостатнє харчування.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...