Нещастя та швидке розлучення: Чому не можна одружуватися у високосний 2024 рік за народними прикметами

Серед наших пращурів існувало повір'я, що шлюб, укладений у високосний рік, обов'язково буде нещасливим, передають Патріоти України.

2024 рік високосний, тобто в ньому буде не 365, а 366 днів. Кожен четвертий рік відбувається таке явище, а введене воно було для того, щоб збалансувати неточність календаря. В народі високосні роки завжди вважали нещасливими та небезпечними. З ними пов'язували чимало повір'їв та народних прикмет.

В давнину люди мало розуміли, навіщо створений високосний рік, а тому йому приписували різноманітні небезпечні властивості. Навіть існувала думка, що в такі роки порушується природний порядок речей, а тому на всіх чекають лише нещастя.

Звідси прийшло і повір'я, що весілля, зігране у високосний рік, не буде благословенне Богом, а тому подружжя буде жити в нещасті, бідності та сварках.

Існували й інші народні прикмети, які були пов'язані з високосним роком. Серед них найбільш популярними можна назвати такі:

  • не варто переїжджати на нове місце проживання, адже це принесе лише проблеми;
  • не можна починати нові справи, особливо важливі, вони не принесуть бажаного результату;
  • не починайте ремонт у будинку чи квартирі, він затягнеться і закінчиться невдало;
  • не варто купувати нову нерухомість, вона буде проблемною;
  • не можна садити дерева, вони точно не приживуться.

Втім, в сучасному світі, незважаючи на народні прикмети предків, статистика в РАГСах показує, що шлюби, укладені у високосний рік, розпадаються аж ніяк не частіше за ті, що реєструють у інші періоди. Число на календарі не здатне вплинути на сімейне щастя. Тому, якщо ви думали зробити пропозицію своїй другій половинці, можна і навіть потрібно це робити 2024 року. Тим більше, що церква також не забороняє вінчання у високосні роки.

Автоцивілка 2025 - що нового в обов’язковому автострахуванні

середа, 9 квітень 2025, 14:27

З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...

Дачникам на замітку! Чим підживити полуницю навесні, щоб отримати гарний урожай

середа, 9 квітень 2025, 12:05

Полуниця – улюблений фрукт, як дітей, так і дорослих. Для того, щоб виростити її вдома, треба знати кілька нюансів. Наприклад, варто удобрювати її тричі на рік, щоб вона давала гарні плоди. Це пов’язано з тим, що полуниця зазвичай росте кілька років пі...