Грушу почали вирощувати ще близько трьох тисяч років тому в Стародавній Греції. Гомер, знаменитий автор Одіссеї, називав груші дарами богів. А в Стародавньому Китаї вона була символом довговічності. Це тому, що грушеві дерева дуже довго живуть, передають Патріоти України. Наскільки корисною є груша та чому після 40 років лікарі радять регулярно влаштовувати собі грушеві дні?
Плоди груші містять цукри (глюкозу, фруктозу, сахарозу), вітаміни А, В1, В2, Е, Р, РР, С. А ще каротин, фолієву кислоту, катехіни, азотисті речовини, пектини, мінеральні солі заліза, марганець, йод, кобальт, мідь, калій, молібден, кальцій, дубильні речовини, клітковину.
А ще в грушах фруктози більше, ніж глюкози. А, як відомо, саме фруктоза з усіх цукрів не вимагає для свого засвоєння в організмі інсуліну. Тому свіжі та сушені груші, а також напої з них часто згадуються в дієтах при ожирінні та цукровому діабеті.
Взяти на себе відповідальність за домашнього улюбленця – не маленький подвиг. Це вимагає непохитної відданості та турботи. Майбутні власники домашніх тварин повинні ретельно зважити, як пухнастий друг вплине на їхнє життя, і чи можуть вони справді взят...
Запалення може посилюватися через неправильне харчування, але збалансований раціон допомагає зменшити його наслідки. Один із ключових показників запалення – це рівень C-реактивного білка (CRP), який можна контролювати за допомогою певних харчових звичо...