На відміну від холодної пори року, коли організм потребує великої кількості поживних речовин і намагається накопичувати енергію через їжу, влітку їсти не хочеться взагалі. УНІАН з'ясував, що можна їсти в жарку погоду, а від яких продуктів краще відмовитися, передають Патріоти України.
Що їсти влітку в спеку - список дозволеної їжі
Дієтологи стверджують, що при тридцятиградусній спеці необхідно міняти свій раціон. В іншому випадку організм замість корисних і легких продуктів, які здатні допомагати боротися з перегрівом, буде отримувати небезпечну їжу і витрачати багато сил на її перетравлення.
З того, що є влітку в спеку найкраще, лікарі рекомендують:
Також не забувайте, що потрібно їсти в спеку птицю і рибу, але тільки приготовані на пару або в духовці. Ретельно перевіряйте, щоб їжа тваринного походження була свіжою - при спеці вона швидко псується на прилавках.
Важливо запам'ятати не тільки, які продукти потрібно їсти влітку, але і як. По-перше, найкраще розділяти прийоми їжі на 3-4 підходи в день і обмежитися маленькою порцією, щоб не перевантажувати шлунок. По-друге, ні в якому разі не їсти на ніч жирне і гостре - обійтися легким салатом. По-третє, якщо вам не спадає на думку, як змусити себе їсти в спеку, випивайте за півгодини до їди склянку чистої води з лаймом або лимоном, це покращить апетит і прискорить метаболізм.
У період, коли стовпчик термометра показує страшні цифри, організм людини віддає масу сил, щоб впоратися зі спекою і духотою. У цей момент потрібно йому допомогти, точно з'ясувавши, що не слід їсти в спеку:
Категорично варто відмовитися від газованих напоїв (вони провокують різку втрату вологи) і алкоголю (через нього створюється серйозне навантаження на серце).
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...