Є види, які зовсім шкідливі. Ми розповімо про сорти сиру, від яких краще триматися подалі, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Тостовий плавлений сир
Насправді цей продукт не можна назвати сиром. У ньому містяться шкідливі добавки, у тому числі і небезпечні для здоров'я штучні фосфати, що підвищують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, остеопорозу та виникнення серцевого нападу. Тому цей сир слід виключити із раціону.
Будьте обережні: особливо часто його додають у чизбургери. Часто фосфати ховаються під іншими назвами, їх називають консервантами, стабілізаторами та плавильними солями.
Сир із зниженим вмістом жиру
Зазвичай, такий сир містить добавки, які використовуються для заміни жиру. Вони є досить шкідливими для людського організму.
Сир із зниженим вмістом натрію
Особливо популярний такий сир у США. Але подібні експерименти зі зменшенням кількості певних інгредієнтів є звичайними рекламними хитрощами. Те саме стосується продуктів зі зниженим вмістом цукру та жиру: прибираючи один з основних компонентів, виробник, зазвичай, чимось його замінює, і не факт, що чим то корисним.
Солодкий сир
Сам по собі сир не шкідливий, але краще уникати тих видів, до яких доданий цукор або штучні підсолоджувачі — такі, наприклад, як аспартам, який здатний викликати розвиток онкологічних захворювань.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...