Оберіть мотузку і дізнайтеся, які у вас комплекси. Психологічний тест

Майже у кожної людини є комплекси, що свідчить про внутрішню незадоволеність собою. Проте не всі розуміють, що ж саме гризе нас із середини та де цей корінь проблеми. Пропонуємо пройти короткий психологічнийтест, який покаже, що ж саме вас не влаштовує, передають Патріоти України.

Оберіть зображення, яке першим привернуло вашу увагу.

Результат

Вузол 1. Вас турбує ваша зовнішність. Коли ви дивитеся в дзеркало, ви одразу помічаєте в собі недоліки та не усвідомлюєте власну красу. Для вас важливо завжди мати гарний вигляд, через що ви можете зловживати косметикою та яскравим одягом.

Вузол 2. Через спілкування з людьми. Вам важко знайомитися з новими людьми та підтримувати постійну комунікацію. Через це ви відчуваєте себе самотнім та нікому не потрібним. Вам здається, що усі перешіптуються про вас, але насправді це не так.

Вузол 3. Ви завжди себе порівнюєте з іншими. Для вас існує багато людей, які кращі за вас, а ви до них просто не дотягуєте. Ви вважаєте себе “маленьким” на фоні інших, тому зовсім не вірите у власні сили та здібності. Ви недооцінюєте себе.

Вузол 4. У вас синдром відмінника. Ви дуже хвилюєтеся, якщо робите щось не ідеально або ж не отримуєте похвалу за свою працю. Ви залежні від думки інших людей, бо хочете для них подобатися. Невдачі вас сильно засмучують.

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...