Оберіть мотузку і дізнайтеся, які у вас комплекси. Психологічний тест

Майже у кожної людини є комплекси, що свідчить про внутрішню незадоволеність собою. Проте не всі розуміють, що ж саме гризе нас із середини та де цей корінь проблеми. Пропонуємо пройти короткий психологічнийтест, який покаже, що ж саме вас не влаштовує, передають Патріоти України.

Оберіть зображення, яке першим привернуло вашу увагу.

Результат

Вузол 1. Вас турбує ваша зовнішність. Коли ви дивитеся в дзеркало, ви одразу помічаєте в собі недоліки та не усвідомлюєте власну красу. Для вас важливо завжди мати гарний вигляд, через що ви можете зловживати косметикою та яскравим одягом.

Вузол 2. Через спілкування з людьми. Вам важко знайомитися з новими людьми та підтримувати постійну комунікацію. Через це ви відчуваєте себе самотнім та нікому не потрібним. Вам здається, що усі перешіптуються про вас, але насправді це не так.

Вузол 3. Ви завжди себе порівнюєте з іншими. Для вас існує багато людей, які кращі за вас, а ви до них просто не дотягуєте. Ви вважаєте себе “маленьким” на фоні інших, тому зовсім не вірите у власні сили та здібності. Ви недооцінюєте себе.

Вузол 4. У вас синдром відмінника. Ви дуже хвилюєтеся, якщо робите щось не ідеально або ж не отримуєте похвалу за свою працю. Ви залежні від думки інших людей, бо хочете для них подобатися. Невдачі вас сильно засмучують.

Забудьте про освіжувачі повітря! Налийте цю суміш в унітаз - і у вашому туалеті зникнуть усі неприємні запахи

четвер, 23 березень 2023, 6:15

Погодьтеся, не дуже приємно заходити в туалет, з якого виходить неприємний запах! Крім того, якщо ваші туалети знаходяться разом з ванною, ці неприємні аромати можуть поширитися і по всій кімнаті. На щастя, у нас є для вас хитрість від покоївок, яка до...

Які коти найбільше прив’язані до господарів - п'ять найласкавіших порід

середа, 22 березень 2023, 18:59

За тисячоліття співіснування поруч з людьми коти встигли полюбити нас і сформувати з нами міцний зв'язок. Навіть попри те, що над усе вони цінують свою незалежність, передають Патріоти України. Ветеринарний блог OVRS назвав п’ятірку таких порід. Якщо в...