Обробна дошка - це одне з найважливіших кухонних приладь. Однак із часом вона забруднюється і втрачає свій зовнішній вигляд. Як же можна очистити та відмити обробну дошку, зробивши її знову як новою? Пропонуємо 7 лайфхаків, які стануть у пригоді кожній господині, передають Патріоти України.
По-перше, можна очистити дошку за допомогою спеціального мийного порошку для посуду, який розчиняється в гарячій воді. Потрібно приготувати теплий мильний розчин і замочити в ньому обробну дошку на 20-30 хвилин. Потім прочистити поверхню губкою, інформує Ukr.Media.
По-друге, добре очищає лимонна кислота. Поріжте лимон навпіл, натріть ним поверхню дошки і дайте постояти хвилин 10-15. Після чого промийте теплою водою.
По-третє, всього за пару хвилин дошку можна очистити за допомогою соди. Посипте її поверхню содою, збризніть оцтом і потріть жорсткою губкою або щіткою. Сполосніть проточною водою — і дошка знову як нова!
По-четверте, добре справляється зубна паста. Вона відмінно видаляє плями і надає дошці блиску. По-п'яте, ефективний звичайний розчин із прального порошку. Замочіть дошку в теплому розчині на пів години, потім протріть губкою.
По-шосте, допомагають засоби на основі відбілювачів — хлорка, перекис водню тощо. Але потрібно враховувати, що їх застосування може призвести до вицвітання дошки, тому краще використовувати тільки для пластикових дощок.
По-сьоме, після використання не забувайте регулярно просто ретельно мити обробну дошку гарячою водою з милом або рідиною для миття посуду. Це дасть змогу уникнути сильних забруднень і нальоту.
Отже, ми розібрали 7 ефективних способів, як можна почистити обробну дошку на кухні. Спробуйте їх, і ваша дошка буде ідеально чистою! Регулярно використовуйте ці лайфхаки — і ви завжди готуватимете тільки на чистій поверхні!
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...