Одна хитрість допоможе розрахувати ідеальну дозу гелю для прання: Що потрібно зробити

Застосування дуже великої кількості гелю для прання - одна з найпоширеніших помилок під час користування пральною машиною. Надлишок гелю ушкоджує волокна. До того ж його частинки залишаються на одязі, передають Патріоти України.

З іншого боку, зайва кількість засобу для прання рано чи пізно призведе до поломки пральної машини, так як надлишок піни викликає швидке зношування помпи й двигуна приладу. На щастя, є простий спосіб обчислити потрібну кількість гелю для прання.

Крім економії ця хитрість допоможе продовжити життя одягу та пральної машини. Насамперед потрібно замінити мірну склянку, якою пропонують користуватися виробники порошку, на столову ложку.

Щоб знайти ідеальну кількість необхідного миючого засобу, достатньо запам’ятати таке правило. Для прання на легкому завантаженні близько 3,5 кг білизни потрібна 1 столова ложка прального засобу, а якщо ми завантажимо в барабан більше 5,5 кг білизни, потрібно дві столові ложки.

Звичайно, на кількість гелю впливає не лише завантаження пральної машини, а й рівень жорсткості води та забрудненість самого одягу. Наприклад, чим м’якша вода, тим менше миючого засобу буде потрібно.

Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

субота, 23 вересень 2023, 5:00

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати. Вона забезпеч...

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...