Застосування дуже великої кількості гелю для прання - одна з найпоширеніших помилок під час користування пральною машиною. Надлишок гелю ушкоджує волокна. До того ж його частинки залишаються на одязі, передають Патріоти України.
З іншого боку, зайва кількість засобу для прання рано чи пізно призведе до поломки пральної машини, так як надлишок піни викликає швидке зношування помпи й двигуна приладу. На щастя, є простий спосіб обчислити потрібну кількість гелю для прання.
Крім економії ця хитрість допоможе продовжити життя одягу та пральної машини. Насамперед потрібно замінити мірну склянку, якою пропонують користуватися виробники порошку, на столову ложку.
Щоб знайти ідеальну кількість необхідного миючого засобу, достатньо запам’ятати таке правило. Для прання на легкому завантаженні близько 3,5 кг білизни потрібна 1 столова ложка прального засобу, а якщо ми завантажимо в барабан більше 5,5 кг білизни, потрібно дві столові ложки.
Звичайно, на кількість гелю впливає не лише завантаження пральної машини, а й рівень жорсткості води та забрудненість самого одягу. Наприклад, чим м’якша вода, тим менше миючого засобу буде потрібно.
Медики назвали один тривожний симптом, за появи якого варто негайно відмовитися від кави. Це тремтіння в руках. Як пояснюють лікарі, тремтіння може свідчити про перенасичення організму кофеїном. Адже ця речовина є потужним стимулятором, який за передоз...
Українським автовласникам варто негайно перевірити багажник — відтепер відсутність аптечки, вогнегасника чи знака аварійної зупинки може коштувати не лише штрафу, а й водійського посвідчення або навіть арешту. Про це повідомило видання Uamotors, переда...