Поціновувачі кави знають, як важливо обрати сорт і ступінь обсмаженості, щоб сповна насолодитися напоєм. Проте всього лише одна поширена помилка здатна повністю зруйнувати смак і аромат навіть найдорожчих сортів кави.
Якщо ви не можете уявити свого дня без ароматної кави, інформація з цієї статті точно буде корисною. Багато хто з нас витрачає години на те, щоб обрати смак та аромат напою, а тому дуже обурливо, коли після заварювання ви отримуєте зовсім не те, на що сподівалися. Дехто звинувачує в усьому виробників, але більшість навіть не усвідомлює, що самі ж зіпсували напій, порушивши прості правила його приготування.
Одну і ту ж помилку робить багато людей, коли заварює каву. При чому незалежно від того, чи використовують розчинну, мелену або ж сублімовану. Йдеться про заливання кави окропом.
Чому не можна використовувати окріп для кави? Проблема у тому, що вода, яка була нагріта до 100 градусів за Цельсієм, спричиняє початок вивільнення з зерен кави смакових сполук, а тому напій стає гірким та ще й більш міцним.
А якщо мова йде про розчинну каву, то окріп додатково ще й посилює аромат та смак штучних компонентів, зокрема, підсолоджувачів і ароматизаторів.
Тобто, коли до кави потрапляє окріп, ваш напій втрачає всі ті властивості, заради яких ми його й п'ємо. Слід зазначити, що активні олії починають вивільнятися за температури 92−96 градусів.
Запам'ятайте кілька важливих правил:
Американська бортпровідниця Шер Кіллоу з Далласа, яка вже шість років працює в авіації, закликала пасажирів припинити носити один популярний предмет гардеробу на борту. За її словами, це не лише негігієнічно, а й потенційно небезпечно - можна підхопити...
Те, що ми їмо, має набагато більший вплив на наше психічне самопочуття, ніж може здаватися на перший погляд. Сучасні дослідження доводять тісний зв’язок між харчуванням і тривожністю, передають Патріоти України. Деякі продукти здатні знижувати рівень с...