Огірки залежно від сорту дозрівають через 38-56 днів. Але для того, щоби зібрати великий урожай, недостатньо просто посадити високоврожайні сорти, передають Патріоти України.
Необхідно ще й вносити у ґрунт стимулятори росту і добрива, які, до речі, посприяють ще й тому, щоб огірочки дозріли раніше терміну. Безумовно, можна купити магазинне добриво, але такі підгодівлі містять хімічні сполуки, а це шкідливо для організму. Тому ідеальний варіант - приготувати добриво в домашніх умовах.
Підживлення огірків народними засобами є не менш ефективним і при цьому безпечним. Найпопулярніші народні стимулятори росту - це дріжджі, зола, цукор і хліб.
Дріжджову підгодівлю рекомендується вносити під кущі огірків не менше двох разів за сезон. У перший раз через 6-8 днів після висадки розсади, а другий раз – перед тим, як починають розпускатися квіти.
Як приготувати:
5 г сухих дріжджів і половину чайної ложки цукру розбавити в 500 мл теплої води (температура не нижче 34°С). Через 10 хвилин в суміш влити ще 5 л відстояної води.
В даний живильний розчин додають Хеллатін калій. Він наситить суміш усіма необхідними речовинами для розвитку плодів. Розчин залишають в тіні на 3-4 години для завершення процесу бродіння.
Під кожну рослину необхідно вливати по 500 мл розчину. Зберігати дану підгодівлю не можна. Вона використовується в день приготування.
50 г сухих дріжджів розчинити в 5 л теплої води. Потім додати 300 г деревної золи і 35 г цукру. Розчин залишити в теплому місці для бродіння на дві години. Перед тим, як вносити дану підгодівлю під огірки, її потрібно розбавити 5 л води.
Можна використовувати не лише сухі, але і свіжі дріжджі. У відрі води розвести 200 г свіжих дріжджів і залишити для бродіння на три години. Перед поливом розчин розводять в пропорції 1:20. Під кожен кущ огірків вносять по 500 мл розчину.
Якщо у вас вдома є черствий хліб, то не поспішайте його викидати. З нього можна приготувати відмінне добриво.
Вам знадобиться:
Всі інгредієнти перемішати й залити відром води і залишити для бродіння на дві доби. Потім суміш фільтрують і вносять під рослини.
Якщо не хочеться витрачати час, то в міжряддях можна просто розкласти шматочки черствого хліба. Під впливом поливу або дощів хліб буде розмокати й вносити у ґрунт поживні речовини.
20 ст. л. золи розчинити у відрі води і настоювати 1-1,5 тижні. Впродовж цього часу розчин регулярно перемішувати. Потім його потрібно відфільтрувати і внести по 500 мл під кожен кущ.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...