Вапняний наліт - дуже поширене явище, і за допомогою звичайних засобів позбавитися від нього важко. Справа в тому, що вода в трубах містить у складі мінеральні солі, що, осідаючи на поверхнях, утворюють товстий шар відкладень, передають Патріоти України
Магазинні засоби для чищення часто не дають бажаного результату. Про простий і доступний лайфхак, який допоможе позбавитися від білого нальоту у ванній, читайте у матеріалі OBOZREVATEL.
Вапняний наліт має лужну основу, тому діяти на нього слід кислотами. Обов’язково використовуйте щільні гумові рукавички перед процесом очищення, інакше можна пошкодити шкіру.
Рецепт дуже простий. Візьміть харчову соду та сік лимона. Лимонна кислота не лише позбавить ванну від нальоту, а й зробить поверхню сяючою.
Необхідно приготувати суміш, змішавши соду і лимонний сік. Зверніть увагу, що не слід робити суміш занадто рідкою, вона повинна мати консистенцію "кашки". За допомогою губки нанесіть засіб на поверхні, де накопичився наліт. Можна обробити ванну, душову кабінку, душ, змішувач тощо.
Якщо білого нальоту зібралося забагато, слід залишити суміш приблизно на 15 хвилин, давши кислоті час, щоб подіяти. Потім змийте залишки нальоту вологою губкою і водою. Процедуру можна повторити кілька разів. Експерти не радять при митті ванни використовувати абразивні порошки.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...