От в чому секрет! Як прибрати білий наліт у ванній - допоможуть два інгредієнти

Вапняний наліт - дуже поширене явище, і за допомогою звичайних засобів позбавитися від нього важко. Справа в тому, що вода в трубах містить у складі мінеральні солі, що, осідаючи на поверхнях, утворюють товстий шар відкладень, передають Патріоти України

Магазинні засоби для чищення часто не дають бажаного результату. Про простий і доступний лайфхак, який допоможе позбавитися від білого нальоту у ванній, читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Вапняний наліт має лужну основу, тому діяти на нього слід кислотами. Обов’язково використовуйте щільні гумові рукавички перед процесом очищення, інакше можна пошкодити шкіру.

Рецепт дуже простий. Візьміть харчову соду та сік лимона. Лимонна кислота не лише позбавить ванну від нальоту, а й зробить поверхню сяючою.

Необхідно приготувати суміш, змішавши соду і лимонний сік. Зверніть увагу, що не слід робити суміш занадто рідкою, вона повинна мати консистенцію "кашки". За допомогою губки нанесіть засіб на поверхні, де накопичився наліт. Можна обробити ванну, душову кабінку, душ, змішувач тощо.

Якщо білого нальоту зібралося забагато, слід залишити суміш приблизно на 15 хвилин, давши кислоті час, щоб подіяти. Потім змийте залишки нальоту вологою губкою і водою. Процедуру можна повторити кілька разів. Експерти не радять при митті ванни використовувати абразивні порошки.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...