От у чому секрет! Як суттєво заощадити на митті посуду? Копійчаний продукт зробить миючий засіб ще ефективнішим

Миття посуду - це задача, яка виконується щодня у кожній родині. У когось вдома встановлена посудомийка, для якої потрібні спеціальні миючі засоби, а хтось займається миттям посуду вручну. У будь-якому разі в обох випадках родині доводиться постійно витрачатися на засоби для миття посуду, які коштують чимало, передають Патріоти України.

Ми знайшли чудовий спосіб, який допоможе вдвічі зекономити на купівлі мийних засобів. Цей геніальний лайфхак стане в пригоді тим господиням, які миють посуд вручну, інформує pixelinform. Завдяки цій хитрості вам вдасться подвоїти вміст пляшки з миючим засобом, ні на грам не зіпсувавши його властивостей. Більш того, "модернізований" засіб буде справлятися з брудом іще краще!

Як зробити миючий засіб для посуду ефективнішим і зекономити

Спершу треба 0,5-літровий засіб для миття посуду розлити по двох пляшках — так, щоб кожна з них була заповнена наполовину. Тоді візьміть мірний стакан із розміткою та висипте в нього 200 г соди. До неї додається гаряча вода (температура має бути близько 80 градусів, лити кип’яток не варто). Води потрібно налити стільки, щоб об'єм содового розчину досягнув позначки "500 мл". Добре перемішайте вміст ємності, аби вся сода розчинилася, а тоді залиште розчин відстоятися на 30 хв.

Після цього содовий розчин розливається по двох пляшках із миючим засобом. Все треба обережно перемішати, щоб не утворилася піна. Буквально через хвилину ви побачите, що розчин для миття посуду став значно густішим. Тепер він готовий до використання.

До речі, у такий спосіб ви не тільки можете збільшити кількість мийного засобу, але й посилите його ефективність — посуд, вимитий з содою, буквально рипітиме від чистоти. Тож можете не переживати і спокійно пробувати такий лайфхак.

Зовсім не стрес! Названо основні фактори, які спричиняють близько 80% випадків інсульту

субота, 22 лютий 2025, 9:20

Інсульт – надзвичайно поширений стан. Щороку з інсультами в Україні госпіталізують понад 145 тисяч осіб. Передумови, що значно підвищують ризик виникнення цього стану, медики називають факторами ризику, передають Патріоти України. "Ефективна профілакти...

Водіям на замітку! Як захистити лобове скло та двірники авто від обледеніння

субота, 22 лютий 2025, 8:50

У холодну пору року лобове скло автомобіля швидко покривається льодом, а двірники примерзають. Уникнути цього допоможе простий спосіб, для якого не потрібні спеціальні засоби – лише речі, які є майже в кожному домі. Про це повідомило видання The Sun, п...