Дисплей смартфона - це одна з найбільш енергозатратних його частин. Саме тому заради збереження батареї експерти радять передусім знижувати яскравість та вмикати функцію автоблокування екрана, передають Патріоти України.
OBOZREVATEL розповідає про результати тесту, проведеного експертами DxOMark. Для експерименту були використані еплівський iPhone 14 Pro Max та три смартфони на базі Android: Google Pixel 7 Pro, Samsung Galaxy S22 Ultra (Exynos) та Xiaomi 12S Ultra.
Що за функція always-on display
Увімкнення функції AOD призводить до того, що екран гаджета фактично залишається постійно увімкненим, дозволяючи користувачеві бачити час, шпалери, а також гаджети, які він увімкнув. Тут може відображатися кількість нових сповіщень, нова пошта, прогноз погоди та інше.
Скільки батареї споживає функція завжди увімкненого екрана
Як виявилося, увімкнена функція призводила до того, що акумулятор гаджета розряджався у чотири рази швидше, ніж зазвичай.
Тести проводилися впродовж щонайменше двох днів в однакових умовах. На час тесту у телефонах були такі налаштування:
Результати тестів показали, що функція постійного увімкненого екрана значною мірою вплинула на автономність, розряджаючи батарею приблизно в 4 рази швидше.
Аналітики звернули увагу, що смартфони з великим запасом автономної роботи гірше показали себе під час увімкнення функції AOD, що може свідчити про те, що виробники не надто переймалися її оптимізацією.
Також експерти акцентували, що в усіх тестованих гаджетах використовується технологія OLED-екрана, яка є більш енергоефективною порівняно з LCD. На OLED-екранах, зокрема, чорні зони не споживають ніякої енергії.
З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...
Полуниця – улюблений фрукт, як дітей, так і дорослих. Для того, щоб виростити її вдома, треба знати кілька нюансів. Наприклад, варто удобрювати її тричі на рік, щоб вона давала гарні плоди. Це пов’язано з тим, що полуниця зазвичай росте кілька років пі...