Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

Між двома дуже схожими картинками, представленими вище, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України.

Отже, яка відмінність ваша?

Вухо

Ви уважні до деталей, володієте відмінною пам’яттю і гострим розумом. Ви спокійні, стримані, але при цьому досить енергійні. Ви намагаєтеся виконати всі свої справи якісно і при цьому швидко, щоб залишився час для відпочинку.

Хвіст

Ви людина з добрим серцем. Ви буквально пропускаєте неприємності оточуючих через себе, тому не можете залишатися в стороні, якщо можете комусь допомогти. Крім цього, ви розумні, вмієте планувати свої справи. Найчастіше спокійні, проте, іноді можете і «вийти з себе». Ви досить товариські і швидко знаходите спільну мову з людьми.

Сонце

Ви дуже терпляча і спокійна людина. Не любите поспіх і метушню. Віддаєте перевагу йти до своїх цілей повільно, але вірно. Ви володієте сильною інтуїцією, яка допомагає вам, в тому числі, будувати гармонійні відносини з людьми. Але, не дивлячись на те, що ви досить товариські, ви рідко діліться своїми потаємними думками навіть зі своїми близькими.

Квіти

Ви дуже спостережлива людина, від якої важко щось приховати. Ви працелюбні, але вам важливо бачити результат вашої діяльності, інакше ви втратите інтерес. При цьому ви досить романтичні. Ви вмієте цінувати прекрасне, наприклад, дивлячись в нічне небо. Ви надійний друг і сім’янин. Не любите спілкуватися з прискіпливими і метушливими людьми.

Птах

Ви не любите приймати поспішних рішень і раптової навали справ. Навколишні іноді приймають цю особливість вашого характеру за лінь або повільність, але насправді, для вас просто значно комфортніше робити все заздалегідь спланованим проаналізованим графіком. Ви відмінно розбираєтеся в людях, але самі при цьому залишаєтеся для багатьох людиною-загадкою.

Деруни, які не темніють: Ось що обов'язково потрібно додати до тіста

понеділок, 6 лютий 2023, 19:59

Найпростіша, смачна і ситна страва з картоплі - деруни. Готувати їх потрібно з жовтих сортів картоплі - ті, які ароматніші і краще розварюються. А для того, щоб деруни не були сірими і забитими, потрібно додавати тільки просіяне борошно, а в основу - ц...

Просто візьміть фарш та склянку кисломолочного сиру - рецепт смачних швидких котлет у духовці

понеділок, 6 лютий 2023, 19:44

Котлети завдяку додавання кисломолочного сиру в фарш виходять ніжними та соковитими. Але водночас сир в готових котлетах на смак не відчувається. Ще й до того такі котлети добре тримають форму та не розвалюються, передають Патріоти України.