Досвідчені городники радять дачникам, які хочуть отримати хороший урожай помідорів, підживлювати рослини у липні-серпні рідким комплексним добривом із йоду, золи та борної кислоти, передають Патріоти України.
Втім, на своїй ділянці можна використати і народні засоби догляду за рослинами, як радять автори «Моя дача. Сад та город».
Зола. 1 склянку золи розчинити у 10 літрах води та полити грядку.
Дріжджі. Пакетик сухих дріжджів змішати з 2 столовими ложками цукру, додати трохи теплої води. Потім розмішати з 10 літрами води та поливати кущі з розрахунку 0,5 літри на кущ.
Коров'як. Половину відра гною залити водою до верху, накрити кришкою та залишити на тиждень у теплому місці. Потім розбавити водою у співвідношенні 1:10. На кожен кущ помідорів використати по 0,5−1 л.
Кропива. Ємність наповнити кропивою на дві третини, залити водою не до верху і залишити під кришкою настоюватися у теплому місці на 7−10 днів. Літр настою змішати з 10 літрами води та поливати по 1−2 літри на кущ.
Приготування домашньої випічки – це справжнє мистецтво, яке вимагає уваги до деталей та дотримання певних правил. Однак, навіть досвідчені господині іноді стикаються з проблемою, коли булочки чи пироги виходять сухими та крихкими, передають Патріоти Ук...
20 квітня за новим стилем (3 травня за старим) вшановують пам'ять преподобного Феодора Тріхіна, преподобного Анастасія Синайського і Кіпрську ікону Богоматері. За юліанським календарем цього дня вшановують мученика Руфіна і мученицю Акіліну молодшу. ....