Досвідчені городники радять дачникам, які хочуть отримати хороший урожай помідорів, підживлювати рослини у липні-серпні рідким комплексним добривом із йоду, золи та борної кислоти, передають Патріоти України.
Втім, на своїй ділянці можна використати і народні засоби догляду за рослинами, як радять автори «Моя дача. Сад та город».
Зола. 1 склянку золи розчинити у 10 літрах води та полити грядку.
Дріжджі. Пакетик сухих дріжджів змішати з 2 столовими ложками цукру, додати трохи теплої води. Потім розмішати з 10 літрами води та поливати кущі з розрахунку 0,5 літри на кущ.
Коров'як. Половину відра гною залити водою до верху, накрити кришкою та залишити на тиждень у теплому місці. Потім розбавити водою у співвідношенні 1:10. На кожен кущ помідорів використати по 0,5−1 л.
Кропива. Ємність наповнити кропивою на дві третини, залити водою не до верху і залишити під кришкою настоюватися у теплому місці на 7−10 днів. Літр настою змішати з 10 літрами води та поливати по 1−2 літри на кущ.
Вживання алкоголю для багатьох людей є цілком звичною річчю. Однак, хоча помірне споживання зазвичай не є шкідливим, лікар Річард Рестак у своїх роботах визначив, що воно може бути шкідливим для мозку після досягнення певного віку, передають Патріоти У...
Так, усі звикли мити овочі, фрукти, крупу та інші продукти перед приготуванням і вживанням. Однак професійні французькі кухарі також радять мити хліб, і ось навіщо, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Виявляється, що хліб також можна мити, ...