Сало незмінно користується відмінним попитом і народною любов'ю. Продукт давно зарекомендував себе з найкращого боку і є однією з найбільш популярних закусок. Незважаючи на це у багатьох періодично виникає питання при виборі - яка частина свинини краще для сала, передають Патріоти України.
Неймовірно, але факт. Медики давно помітили, що помірне вживання свинячого жиру (того ж сала) благотворно відображається на функціонуванні передміхурової залози. При цьому помічений ще один "феномен", який характеризується підвищенням лібідо.
Крім того, є точні дані про те, що сало також сприяє зниженню ризиків розвитку серцево-судинних захворювань, хвороб печінки.
Не секрет, що гурмани вважають за краще ласувати салом, отриманим зі спини свинячої тушки, або з боковини. Ці шматочки і є найбільш смачними і ніжними. І пояснення тут просте - адже тут у свині найменш товста шкура. Інша справа сало, отримане з голови, шиї й щоковини. Тут свиняча шкірка досить товста, при цьому саме сало може відрізнятися жорсткістю.
На кожну частину сала знайдеться свій цінитель. Комусь подобається ніжний шматочок зі спинки, а комусь до душі сало з м'ясними прошарками. Тут тільки варто враховувати те, що більш жорсткуваті шматки з товстою шкурою з шиї та щік зазвичай йдуть на приготування гарячих страв. При цьому сало, отримане з черевної частини, найбільш підходящим для вживання стає після певної термообробки.
Напевно кожному знаком специфічний вид сала, яке називають генеральським – товстий білий шар з рожевим м'ясним прошарком, або навіть з декількома по черзі. Його відмінна риса - наявність м'ясних прошарків. Звернемо увагу, що такого результату домагаються, дотримуючись спеціального режиму годування, при якому відгодівля чергується з голодуванням. А свою назву цей вид сала отримав через схожість з генеральськими лампасами.
Безумовно, всім подобається, коли млинці виходять з дірочками. Така страва має дуже апетитний зовнішній вигляд, передають Патріоти України. Однак домогтися подібної ніздрюватості досить складно. Потрібно враховувати одразу декілька нюансів приготування...
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...