Побороти безсоння: Скандинавський спосіб міцного сну, який стовідсотково спрацює

Тепле, затишне ліжко може асоціюватися у вас із засинанням, але дослідження показують, що температура нашого тіла природним чином знижується, коли ми готуємося до сну.

"Коли ви збираєтеся лягати спати, ви відчуваєте холод. Це відбувається тому, що ваше тіло охолоджується, готуючись до сну. Ваше тіло відключає внутрішній термостат, щоб знизити температуру, тому що саме так наш організм готується до сну. Наш мозок хоче більш прохолодної температури, коли ми спимо", - пояснює невролог із Техаського університету в Сан-Антоніо і дослідник сну Океаніс Вау.

Дослідження показують, що зниження температури в спальні допомагає людям міцніше заснути, підштовхуючи організм до того, щоб трохи охолодитися перед сном. Температура в кімнаті від 15,5 до 20 градусів є ідеальною для максимальної кількості сну. Що вище піднімається термометр, то гірше люди сплять.

Звичайно, якщо зараз літо або ви живете на півдні, вам, можливо, доведеться ввімкнути кондиціонер, щоб опустити температуру в спальні до 20 градусів. Але особистий досвід людей і безліч досліджень свідчать про те, що це може бути вартим того. Охолодження спальні звучить дивно, але всі ознаки вказують на те, що цей скандинавський спосіб сну дійсно працює.

У всіх скандинавських країнах люди вірять в ефективність "свіжого повітря" для міцного сну. Тому часто можна побачити ряди візочків, повних сплячих немовлят, припаркованих біля данських кафе. І тому шведські батьки рекомендують виносити маленьких дітей на балкон спати взимку.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...