На перший погляд, приготування бульйону не входить до найскладніших кулінарних процедур. Однак створення цієї простої страви нерідко супроводжується появою в ньому каламутності та зникненням прозорості. І навіть якщо з цими проблемами вдалося впоратися, бульйон все одно може розчарувати гурмана.
Так, страва нерідко виявляється пересоленою. І в більшості випадків невдача пояснюється тим, що господиня не вчасно додала в рідину хлорид натрію.
У більшості випадків люди додають сіль у бульйон у той момент, коли страва ще готується в каструлі.
Такий підхід здається логічним, адже більшість страв потрібно солити саме у процесі приготування.
Проте бульйони – це виняток. Справа в досить швидкому випаровуванні рідини, через яке співвідношення води та хлориду натрію стає неправильним.
Таким чином, солити бульйон бажано вже після того, як він опинився у тарілці. У цьому випадку кулінару набагато простіше «вгадати» з обсягом спеції і не пересолити страву.
Головний біль може бути викликаний різними факторами, і правильне харчування може допомогти зменшити або уникнути його. Ось кілька продуктів, які можуть полегшити головний біль, передають Патріоти України. Не забувайте, що важливо звертати увагу на три...
Видалити жир на кухні можна різними способами, в залежності від того, де він накопичився (плита, кухонні поверхні, витяжка, тощо). Ось кілька ефективних варіантів, передають Патріоти України. . Не забудьте після використання будь-яких засобів для чище...