На перший погляд, приготування бульйону не входить до найскладніших кулінарних процедур. Однак створення цієї простої страви нерідко супроводжується появою в ньому каламутності та зникненням прозорості. І навіть якщо з цими проблемами вдалося впоратися, бульйон все одно може розчарувати гурмана.
Так, страва нерідко виявляється пересоленою. І в більшості випадків невдача пояснюється тим, що господиня не вчасно додала в рідину хлорид натрію.
У більшості випадків люди додають сіль у бульйон у той момент, коли страва ще готується в каструлі.
Такий підхід здається логічним, адже більшість страв потрібно солити саме у процесі приготування.
Проте бульйони – це виняток. Справа в досить швидкому випаровуванні рідини, через яке співвідношення води та хлориду натрію стає неправильним.
Таким чином, солити бульйон бажано вже після того, як він опинився у тарілці. У цьому випадку кулінару набагато простіше «вгадати» з обсягом спеції і не пересолити страву.
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...
Вчені з Вищої школи медичних наук Університету Каназави зробили важливе відкриття, що пов’язує регулярне споживання зеленого чаю зі здоров’ям мозку, передають Патріоти України. Дослідження, що охопило тисячі літніх людей, показало, що любителі цього на...