Повербанк може вбити акумулятор смартфона: Як обрати безпечний пристрій

Українці через регулярні відключення світла масово скуповують повербанки, попит на зовнішні акумулятори вже підскочив у 16 разів. Однак при виборі повербанка для зарядки смартфона потрібно враховувати два важливі параметри, які дозволять не вбити батарею гаджета, передають Патріоти України.

Насамперед потрібно звертати увагу на наявність захисту від перезарядки. Будь-який портативний акумулятор складається з трьох частин: корпуса, батарей та електроніки. Батареї відповідають за максимальну ємність акумулятора, тобто за те, скільки разів можна зарядити смартфон.

Але значно важливішою є електроніка. Це чіпи, які керують швидкістю зарядки, потужністю струму, запобігають стрибкам напруги та коротким замиканням тощо. Саме їхня наявність та якість відповідає за те, чи помре батарея смартфона після регулярного використання повербанку. Простіше кажучи, щоб не вбити телефон, повербанк має відповідати щонайменше двом характеристикам:

1. Мати вбудований захист від перезаряджання. Тобто зовнішній акумулятор повинен припиняти заряджання гаджета, як тільки внутрішній акумулятор буде заповнено. Якщо такої функції немає, його все одно можна використовувати, але з однією умовою – самостійно стежити за рівнем заряду смартфона та від'єднувати, щойно показник досягне 100%, а краще 99%.

2. Не підтримувати функцію швидкого заряджання, якщо це не надійний виробник. Це стосується всіх дешевих повербанків. Якщо ви хочете заощадити на вартості зовнішнього акумулятора, краще обирати модель без швидкої зарядки. Справа в тому, що такий пристрій може надіслати на телефон занадто багато струму та призвести до пошкодження акумулятора.

Оберіть символ на картинці - і дізнайтеся, яка професія принесе вам справжній успіх

субота, 26 листопад 2022, 21:08

У кожному з нас з народження закладено ті чи інші особливості. Ці задатки лише можуть допомогти освоїти певний вид діяльності, вам легше дасться справа, до якого у вас є природні здібності. Психологічний тест у картинці визначить професію, у якій ви зм...

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!