Здавна сусідів та друзів пригощали домашньою їжею. У багатьох країнах під час переїзду приносять посуд з різноманітними стравами, щоб привітати новоприбулих. Чому посуд після цього не можна повертати порожнім - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України.
В Україні також досить популярною є традиція пригощати на великі свята самотніх людей, пенсіонерів, які живуть по сусідству. Після застілля судочки, звичайно ж, повертають. Однак здавна наші предки вірили, що такий посуд не повинен порожнім.
У судок, тарілку, форму для випічки чи лоток, в яких сусіди передали продукти, потрібно щось покласти. Наприклад, це можуть бути солодощі для дітлахів (цукерки, печиво тощо) чи проста записка з подякою.
Якщо повернути такий посуд порожнім, можуть з'явитися проблеми з фінансами. А ще такі необачні дії за народними прикметами можуть призвести до сварки з людиною, яка принесла частування.
Крім цього, потурбуйтеся, щоб посуд був ретельно вимитий. Вода допомагає не лише змити бруд, але й позбутися енергетики, яку не хочеться передавати іншим.
Згідно з повір'ями, які давно вплелися в культуру українського народу, такі дії можуть призвести до:
проблем із фінансами — після такого на людину, яка повернула порожній посуд, чекають неприємності з грошима, бідність. А ось якщо покласти до лотка чи тарілки солодощі та повернути назад, то це прибавить достаток в родині.
витоку енергії — порожнечу вважають неприродним виявом речей, тому навіть в порожному посуді залишається енергія. Якщо не покласти всередині взагалі нічого (навіть невеликої записки), то частина енергії перейде іншій людині. Це може привернути як дрібні неприємності, так і великі проблеми в житті.
погіршення стосунків — якщо проявити повагу до людини, яка вгостила, стосунки з нею в майбутньому покращаться та можуть навіть перерости у сильну дружбу, а ось порожній посуд, навпаки, погіршує стосунки, веде до сварок.
Цікаво, що ці прикмети стосуються не лише посуду. Якщо позичали валізу, її також краще не повертати порожньою. Все, що людина бере, а потім повертає з подякою чи презентом, повертається у дворазовому розмірі. А якщо вирішили подарувати посуд, покладіть всередину монету. Тоді такий подарунок принесе достаток і щастя.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...