Експерти із ментальних питань розповіли, як боротися зі стресом та їхніми наслідками. Вони пояснили, що найсильніші емоційні удари психіка переживає в перші 10-12 хвилин після неприємної події, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Саме в ці хвилини люди найчастіше ухвалюють необдумані рішення, говорять "у серцях" те, про що можуть пошкодувати. Тому дуже важливо застосувати будь-яку техніку, щоб відволіктися і заспокоїтися, а після напруга почне знижуватися.
Дайте собі час пережити стрес і відпустіть його, радять експерти. У цей час можна повільно і глибоко порахувати, зосередившись на диханні, або так само повільно порахувати про себе.
Щоб уникати стресів, оточуйте себе мотивованими й успішними людьми. Спілкування з тими, хто вже досяг багато чого, налаштовує на позитивний лад і дає змогу підтримувати власну мотивацію.
Якщо сильний стрес уже стався, негайно увімкніть улюблену музику, займіться фізичними вправами. Це не тільки покращує здоров'я і підвищує енергію, а й знижує рівень "гормону стресу" — кортизолу.
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...