Напевно, немає людей, які б не любили макарони з найніжнішим соусом. Попри те, що на прилавках магазину є великий вибір цього продукту, принести додому якісний продукт - нелегке завдання, передають Патріоти України.
Разом з Ukr.Media розповімо, як вибрати якісні макарони та на які важливі моменти слід звертати увагу при виборі продукту. У вас точно не буде на вечерю величезного ком з макаронів, що злиплися.
Макарони – це виріб винахідливих італійців. На їхню думку, у їхньому складі має бути лише борошно твердих сортів пшениці та вода. Жодних інших інгредієнтів у складі бути не повинно, максимум – кольорові добавки, наприклад, морква, шпинат чи спеції.
Зверніть увагу також на сорт борошна. Якщо на упаковці зазначено, що вироби виготовлені з борошна "групи А" або "1 класу", "durum", "пшениці твердих сортів", "semolina di grano duro" перед нами справжнімакарони. Решта не можна вважати справжнім продуктом.
У правильних макаронах повинна бути гладка поверхня, жовтий або бурштиновий колір, невеликі вкраплення через обробку зерна, гладкий край і відсутність крихт у пачці. Вироби з м’яких сортів дуже часто мають блідий або навпаки, дуже яскравий колір, нерівні краї або білі крапки через те, що тісто погано перемішане та крихти в пачці.
Також звертайте увагу на вартість. Справжні макарони завжди коштують дорожче. Макарони легко перевірити вдома. По-перше, спробуйте їх поламати. Якщо вироби легко ламаються – вони з м’яких сортів пшениці, а з твердих сортів пшениці будуть міцними. Крім того, у процесі варіння правильні макарони тримають форму, не злипаються і залишаються золотаво-жовтого кольору. Цього не можна сказати про макарони з м’яких сортів пшениці.
Родзинки — це не лише смачна закуска, а й корисне джерело антиоксидантів, яке може покращити здоров'я травлення та серця. Їх зручно вживати у вигляді перекусу та легко додати до раціону, навіть у порівнянні зі свіжими фруктами, передають Патріоти Украї...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...