Світ послуг поступово переходить в режим онлайн і страхування не виняток. За останні роки сфера зробила великий стрибок до діджиталізації і назад шляху немає. Наприклад, за підсумками 2020 року кількість електронних договорів ОСЦПВ склала 3,05 млн штук. А це в 2,5 рази більше, ніж у 2019 році. Полярність онлайн сервісу виросла не з нізвідки. Вона зумовлена декількома значними перевагами. Про них детальніше.
Страхування онлайн вже перестало бути ноу-хау у нашій країні. Але багато українських водіїв не поспішають відмовлятися від паперового бланка і особистих візитів в офіс страхових компаній. Стара гвардія, мабуть, до цих пір вірить в те, що папір все стерпить. Однак на практиці виявляється, що електронний поліс має ряд переваг, в тому числі і фінансових. Отже, про головні плюси по пунктах:
На оформлення електронної автоцивілки не треба багато часу. Вистачить всього 5 хвилин. Головне, знайти перевірений агрегатор. Людині доведеться вказати інформацію про автомобіль і його власника, актуальний e-mail і зробити оплату.
Прайс автоцивілки формується для кожного водія індивідуально і залежить від декількох факторів:
Важливо розуміти, що чим більші ризики потрапляння в аварію, тим ціна ОСЦПВ вища. Наприклад, для таких міст як Київ, Харків, Дніпро, поліс буде коштувати дорожче, ніж для Конотопа, Бахмута, Яготина.
На ряду з розвитком онлайн автоцивілки удосконалюються супутні сервіси. Так, електронний Європротокол вже функціонує не тільки на сайті МТСБУ, але і в додатку «Мій поліс». Тобто людині не потрібно викликати поліцію при дрібному ДТП. Учасники зможуть розібратись швидко та без втручання співробітників правоохоронних органів.
Відчуття постійної втоми може мати безліч причин, і одна з них - ваш щоденний раціон. Часто ми списуємо нестачу енергії на стрес або недосип, але іноді справа в тому, що саме ми їмо, передають Патріоти України. Нові наукові дані вказують на несподівани...
Рак крові - один із найнебезпечніших видів онкологічних захворювань. Від його ранньої діагностики часто залежить не тільки успіх лікування, а й саме життя. Проте у більшості випадків перші ознаки лейкемії, лімфоми або мієломи залишаються непоміченими, ...