Світ послуг поступово переходить в режим онлайн і страхування не виняток. За останні роки сфера зробила великий стрибок до діджиталізації і назад шляху немає. Наприклад, за підсумками 2020 року кількість електронних договорів ОСЦПВ склала 3,05 млн штук. А це в 2,5 рази більше, ніж у 2019 році. Полярність онлайн сервісу виросла не з нізвідки. Вона зумовлена декількома значними перевагами. Про них детальніше.
Страхування онлайн вже перестало бути ноу-хау у нашій країні. Але багато українських водіїв не поспішають відмовлятися від паперового бланка і особистих візитів в офіс страхових компаній. Стара гвардія, мабуть, до цих пір вірить в те, що папір все стерпить. Однак на практиці виявляється, що електронний поліс має ряд переваг, в тому числі і фінансових. Отже, про головні плюси по пунктах:
На оформлення електронної автоцивілки не треба багато часу. Вистачить всього 5 хвилин. Головне, знайти перевірений агрегатор. Людині доведеться вказати інформацію про автомобіль і його власника, актуальний e-mail і зробити оплату.
Прайс автоцивілки формується для кожного водія індивідуально і залежить від декількох факторів:
Важливо розуміти, що чим більші ризики потрапляння в аварію, тим ціна ОСЦПВ вища. Наприклад, для таких міст як Київ, Харків, Дніпро, поліс буде коштувати дорожче, ніж для Конотопа, Бахмута, Яготина.
На ряду з розвитком онлайн автоцивілки удосконалюються супутні сервіси. Так, електронний Європротокол вже функціонує не тільки на сайті МТСБУ, але і в додатку «Мій поліс». Тобто людині не потрібно викликати поліцію при дрібному ДТП. Учасники зможуть розібратись швидко та без втручання співробітників правоохоронних органів.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...