Приманка для дошкульного паразита: Чому в теплу пору року не можна лягати в ліжко з мокрим волоссям

Експерти сну детально пояснили, що буде, якщо лягати спати з мокрим волоссям, пише Happy Beds.

Тепле й вологе середовище може стати ідеальним місцем для розмноження кліщів. В узголів'ї ліжка також можуть мешкати клопи та різноманітні бактерії.

Компанія провела опитування, яке показало приголомшливі результати. 53% зі всіх опитаних шокували, що вони ніколи не чистять узголів'я, а це означає, що більшість людей може "ділити" своє ліжко з не дуже приємними гостями.

Саме через розмноження пилових кліщів експерти радять завжди ретельно висушувати волосся перед сном. Дослідження показали, що саме через пилових кліщів у ранньому віці (діти до 12 місяців) з'являються хрипи, а від 12 до 36 місяців може навіть розвинутися астма. Алергія на кліщів може стати причиною нежитю та інших неприємних симптомів, які навіть можуть погіршити сон.

Узголів'я ліжка – ідеальне місце для розмноження грибків та інших бактерій. Якщо не чистити його регулярно, у вас може з'явитися подразнення шкіри, яке згодом погіршиться і навіть може стати причиною лущення і розтріскування.

Чистити це місце фахівці радять за допомогою насадки-щітки від пилососа. Проведіть нею по поверхні, не забуваючи про всі кути та щілини. Робіть це щоразу, коли прибираєте у спальній кімнаті.

Крім того, фахівці нагадують, що прати постільну білизну треба щотижня.

Кава може вбивати! Кому категорично заборонено цей напій

четвер, 17 липень 2025, 23:10

Кава - улюблений напій багатьох людей, який бадьорить і допомагає прокинутися. Проте, незважаючи на корисні властивості, не всім варто вживати каву. Існує низка захворювань та станів, при яких від цієї популярної напої краще відмовитись або принаймні о...

Соя - продукт, якого бояться дарма: Чому її варто додати до раціону

четвер, 17 липень 2025, 19:05

Соя - популярна бобова культура, що походить з Азії і вже давно є основною частиною кухні в Китаї, Японії та Кореї, передають Патріоти України. В Європу вона прийшла у XIX столітті завдяки австрійському професору Хаберланду, який сприяв її адаптації до...