Для схуднення важливо звертати увагу на напої, оскільки вони можуть становити до 20% вашого щоденного калорійного споживання. Правильний вибір напоїв допоможе вам контролювати вагу та сприятиме нормальному самопочуттю, через що найкраще вживати воду, адже вона знижує бажання пити калорійні напої, як-от газовані чи солодку воду, передають Патріоти України
Крім того, важливо пам'ятати, що спрагу часто можна сплутати з голодом, а тому регулярне споживання води допоможе уникнути зайвих калорій. В Eat This, Not That поділились, що варто знати про воду та як покращити її, щоб пришвидшити схуднення.
Переваги води та її здатність наближати схуднення
Питна вода допомагає прискорити метаболізм, збільшуючи швидкість спалювання калорій на 24% всього за одну годину. Вона також сприяє відчуттю ситості, що дозволяє споживати менше калорій. Зокрема, вживання двох склянок води перед їдою може допомогти знизити вагу, оскільки ви з'їдаєте менше.
Окрім цього, водою краще замістити калорійні напої, як-от алкоголь або кава, через що організм не отримає зайвих калорій. Наприклад, деякі кавові напої можуть містити 300-400 калорій. Замінивши їх водою, ви уникнете до 400 калорій.
Як пити воду, щоб худнути
Якщо вода здається вам нудною, додайте до неї нарізані цитрусові для аромату або 1 столову ложку яблучного оцту на 120 мл води і пийте перед їдою. Це покращить травлення та допоможе стабілізувати рівень цукру в крові.
Іншим варіантом є додавання зеленого чаю, який містить катехіни — антиоксиданти, що сприяють швидшому спалюванню жиру. Незалежно від того, який спосіб ви оберете, це допоможе вашому організму працювати ефективніше для підтримки здорової ваги.
Після напруженого дня немає нічого кращого, ніж чашка ароматного чаю, що огортає спокоєм і допомагає відпустити турботи. Мова йде про чай з меліси, який не лише тішить смаком, а й сприяють глибокому розслабленню, передають Патріоти України. Дієтолог Ма...
Незалежно від того, електричний чи звичайний чайник, на стінках з часом почне утворюватися накип — головна причина — жорстка вода. На жаль, вапняний наліт псує смак кави та чаю, тому його варто регулярно видаляти, наприклад, раз на місяць, пише сайт po...