Пшик чи реальний метод? Вчені пояснили, чи працює інтервальне голодування

Час від часу набувають популярності дієти, які передбачають необхідність інтервального голодування. Як зазначають фахівці, кінцевий результат здебільшого однаковий - періодичне голодування сприяє зниженню ваги, передають Патріоти України.

Водночас лікарі пояснюють, що періодичне голодування дійсно має значний негативний вплив на м’язову масу. Нещодавно в журналі JAMA було опубліковано дослідження, у якому розглядалося обмеження їжі та його вплив на схуднення як у чоловіків, так і у жінок, йдеться у матеріалі видання Eat This Not That.

Підкреслюється, що у дослідженні брали участь дві групи, причому обидві групи схудли, але дослідження показало, що група, яка брала участь у періодичному голодуванні, втратила більше, включаючи м’язову масу, яка не була виявлена в тих, хто дотримувався традиційного плану харчування.

Проте фахівці кажуть, що у дослідженні не згадується якість дієти чи фізична активність. Однак фахівці зазначають, що обидві групи отримали структурований план харчування.

Проведене дослідження справді показало, що періодичне голодування діє на втрату ваги, просто деякі результати не обов’язково були представлені належним чином, і дослідження, можливо, мало недоліки. "Нам просто потрібні додаткові високоякісні дослідження, щоб краще зрозуміти, як найефективніше включити періодичне голодування у здоровий спосіб життя", - додають дієтологи.

Дачникам на замітку! Як збільшити урожай огірків у рази

п’ятниця, 18 квітень 2025, 13:05

Ранньовесняні роботи на городі набирають обертів, і особливе місце серед них займає вирощування огірків. Щоб насолоджуватися рясним урожаєм у майбутньому сезоні, садівники повинні пам’ятати про регулярне підживлення цих овочів. Щоб огірки вражали своїм...

Не робіть помилок! ТОП-5 звичок, які повільно вбивають здоров’я

п’ятниця, 18 квітень 2025, 12:00

Ми звикли думати, що наше здоров’я залежить від харчування, наявності хвороб чи стресів. Та насправді наш організм щодня стикається з підступнішими ворогами — звичками, які здаються нешкідливими на перший погляд. Однак саме вони мають ефект накопичення...