Психологічний тест: Як ви виглядаєте в очах оточуючих? Точність 97%

Виберіть кота на зображенні, який найбільше вам імпонує, і дізнайтеся відповідь, передають Патріоти України.

Варіант 1

Перед людьми ви посміхаєтесь і завжди вітаєтесь першими. В очах людей, ви – ніжна особистість, яка часто думає про інших. З незнайомцями ви, як правило, тримаєтесь безпечної відстані. Тільки після того, як ви зміцните довіру і прихильність, зможете розкрити свою справжню природу і показати зовсім інший аспект своєї зовнішності.

Варіант 2

Ви виглядаєте сильною, холодною і спокійною людиною в очах інших, але трохи непередбачуваною. В серці маєте незліченні секрети, якими можна поділитися з близькими людьми. Багато оточуючих відчувають велику відстань між вами, не намагайтеся скоротити її. Нелегко розкрити свій темперамент і серце, але цього заслуговує людина, яка робить все сумлінно і від чистого серця.

Варіант 3

Ви виглядаєте, як дуже оптимістична людина в очах інших, і завжди приваблюєте своїм оптимізмом, як магніт. Ви маєте велику сили і є дуже наполегливою людиною. Знаєте, як прожити багате і прекрасне життя, при цьому залишаючись в очах інших, все тією ж звичайною людиною, яка любить життя і знає, як отримувати задоволення.

Варіант 4

Ви виглядаєте в очах інших, як маленька дитина. Маєте неабияку пристрасть до сміху і дрібниць, які змушують вас усміхатися. Веселощі – це невід’ємні речі у вашому житті. Іноді ви недостатньо уважні, і оточуючі вважають, що такій людині довіряти не варто, принаймні, коли мова заходить про якісь серйозні речі.

Варіант 5

Ви гарно виглядаєте в очах інших, маєте тяму в романтиці і залицянні. А друзі часто звертаються до вас за допомогою. Ваш інтелект високий, ви завжди знаєте, що й коли сказати. Насправді, ви ненавидите складні речі. Коли інші намагаються сподобатися вам, ви можете запідозрити це з першого погляду. Ваш зовнішній вигляд теплий і гостинний.

Призначає більшість педіатрів: Лікарі назвали препарат, який ніколи не потрібно купувати

вівторок, 5 грудень 2023, 10:30

Більшість педіатрів України та й інших пострадянських країн при будь-якій нагоді та натяку на послаблення стільцю одразу прописують просто "чудо-засіб" під назвою Ніфуроксазид. Він відомий також і під іншими торговими назвами Ентерофуріл, Эксефурил, Ст...

Відома ідеальна пропорція: Скільки додати цибулі, щоб котлети були неймовірно смачними

вівторок, 5 грудень 2023, 10:12

У котлети майже завжди додаються овочі. І річ тут не в економії - рослинні компоненти додають страві соковитості та м’якості. Найчастіше для цього використовують цибулю. Але дуже важливим є дотримання пропорцій - якщо переборщити з цим компонентом, кот...