Пил зникне на кілька тижнів: Ефективна хитрість, якою користуються покоївки в готелях

Яка господиня не хоче, щоб у будинку після прибирання було чисто максимально довго, проте підступний пил сідає на всі поверхні, практично не дочекавшись її кінця, передають Патріоти України.

Виявляється, покоївки, які працюють у фешенебельних готелях, вже давно знайшли спосіб, як уникнути швидкого осідання пилу на меблі за допомогою всього одного засобу.

Ключовим рішенням, яке здатне запобігти осіданню пилу на будь-якій поверхні протягом відносно тривалого періоду часу, є дешева речовина, що не має запаху, — гліцерин, пише портал santeplus. Продукт відносно недорогий і простий у використанні, і, більш того, безпечний для будь-якого типу поверхонь.

Як позбутися пилу за допомогою гліцерину

Гліцерин створює на меблях невидимий захисний шар від відкладень пилу, тому такою хитрістю активно користуються покоївки в розкішних готелях, щоб номери завжди залишалися бездоганними. Як це працює:

  • Розведіть кілька крапель гліцерину у літрі води.
  • Змочіть ганчірку у розчині
  • Дайте тканині висохнути, потім протріть поверхню, що обробляється.

Однак і це ще не всі бонуси у використанні гліцерину. Крім того, що він ефективний для обробки поверхонь від пилу, засіб також підходить для видалення плям. Для досягнення такого результату нанесіть невелику кількість гліцерину на серветку з мікрофібри та протріть нею уражені ділянки, а потім змийте водою.

Для тих, хто про це не думав, варто замислитись: Як можна використати свій старий мобільник

неділя, 2 квітень 2023, 2:25

Чимало людей, придбавши новий смартфон, поспішають позбавитись його попередника: викинути, продати за копійки, або закинути на роки у дальну шухляду. Однак чи варто так робити?. Мобільник, що вийшов з моди і навіть трохи пошкоджений, можна використовув...

Як зберегти павербанк під час довгої паузи в користуванні. Топ-5 правил

неділя, 2 квітень 2023, 1:40

Для багатьох українців ще зовсім недавно павербанки були на "вагу золота", зважаючи на серйозні перебої в електропостачанні. З покращенням ситуації в енергосистемі вони знову стали не необхідністю, а простою "опцією". При цьому з наближенням наступної ...